[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

4 квіт. 2013

Обласний семінар директорів позашкільних навчальних закладів

4 квітня 2013 року на базі Смолінського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія – позашкільний заклад» спільно із Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського проведено обласний постійно діючий семінар директорів позашкільних навчальних закладів з проблеми «Особистісно зорієнтована система розвитку творчих обдарувань школярів».
3 квіт. 2013

На майстер-клас до Розсохуватки

За допомогою слайдів присутні заочно познайомилися зі всіма членами педагогічного колективу школи, дізналися про їх фахову майстерність, творчі напрацювання та захоплення. Слідуючим етапом була екскурсія по школі, під час якої гості з задоволенням оглянули шкільний музей, класні кімнати, цікаві пізнавальні та творчі куточки. Хочеться зауважити, що Розсохуватка є одним із тих сіл, в яких відсутній дошкільний навчальний заклад, а до найближчого села, в якому він є - не так-то вже й близько. Тож з 1 березня 2013 року на базі школи почала працювати група з короткотривалим перебуванням дітей старшого дошкільного віку, для яких у школі також знайшлася чудово обладнана кімната.
29 бер. 2013

Районний фізико-математичний марафон

29 березня 2013 року на базі Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся другий районний фізико-математичний марафон. Мета проведення конкурсу: виявляти та заохочувати учнів, які мають математичні здібності; поглиблювати їх інтерес до вивчення природничих дисциплін; стимулювати школярів до самостійного здобуття знань та вміння їх застосовувати на практиці.
26 бер. 2013

Засідання круглого столу «Творча трансформація ідей В.О.Сухомлинського в практичну діяльність вчителя».

У 2013 році світова громадськість відзначатиме 95 річницю від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, українського педагога, заслуженого вчителя УРСР, лауреата премії УРСР, мудрого учителя, людини, відомої на весь світ. Долучилися до цієї події і педагоги Маловисківщини. 26 березня 2013 року в приміщенні Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості районним методичним кабінетом було організовано і проведено засідання круглого столу «Творча трансформація ідей В.О.Сухомлинського в практичну діяльність вчителя». В засіданні взяли участь вчителі, що атестуються на вищу кваліфікаційну категорію та молоді спеціалісти.
22 бер. 2013

Пошуково-дослідницька діяльність продовжується

Черговий семінар з розвитку пізнавальної активності в пошуково-дослідницькій роботі цього разу проходив у Смолінському дошкільному навчальному закладі № 3 "Ромашка". Выдкрите заняття на тему: "Розкриття взаємозв'язків у природі та формування свідомого ставлення до навколишнього середовища: 1) Ознайомлення з оточуючим. Розвиток словника піл час пошуково-дослідницької діяльності. 2) Екологічні ігри та їх використання у форуванні бережного ставлення до природи" проводила керівник семінару Мартиненко Валентина Миколаївна.
21 бер. 2013

Семінар завідуючих дошкільними навчальними закладами району

21 лютого 2013 року в дитячому садку «Колобок», що знаходиться в селі Паліївка, відбувся семінар завідуючих дошкільними навчальними закладами району.
15 бер. 2013

Новини освітян району

15 березня у залі засідань районного методичного кабінету проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх закладах району.
14 бер. 2013

Нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів району

14 березня 2013 року в бібліотеці відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів району за участю заступника голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В. та начальника відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА Руденка О.А. щодо визначення існуючих проблемних питань з дошкільної освіти на відповідній території та їх негайного вирішення.
14 бер. 2013

Семінвр-практикум класних керівників

Сучасна школа стоїть на порозі превентивного виховання, що в перекладі з латинського означає попереджувальний, запобіжний. Суть превентивного виховання полягає в комплексному цілеспрямованому впливі на особистість, формуванні здорового способу життя, навичок відповідальної поведінки, виробленні імунітету до негативних впливів соціального оточення. Проблема превентивності завжди була і є пріоритетною в системі психолого-педагогічних, медичних, правових, соціальних досліджень у різних країнах світу. В Україні ця проблема набуває особливої гостроти, оскільки молодь формується в складних соціально-культурних умовах економічних і політичних суперечностей, неврівноваженості соціальних процесів, криміногенності суспільства.
12 бер. 2013

Районний конкурс «Учитель – це поклик душі»

У рамках Тижня молодого вчителя присвяченого 95-річниці від дня народження В. О. Сухомлинського з метою змістовної підготовки до проведення щорічного обласного зльоту молодих вчителів, активізації роботи щодо адаптації молодих вчителів до педагогічної діяльності в сучасних умовах, інтересу до творчості та створення умов для успішного професійного зростання 12 березня 2013 року на базі Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. проведено районний конкурс «Учитель – це поклик душі».