[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

22 черв. 2013

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня 2013 року з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В., заступник голови районної ради Жовтило Л.Б. взяли участь в поминальній ході, покладанні та молебні. Пам’ять про загиблих вшановано хвилиною мовчання. В заході взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, структурні підрозділи райдержадміністрації, територіальні органи міністерств і відомств України, підприємства, установи, організації міста Мала Виска та працівники відділу освіти, молоді та спорту.
21 черв. 2013

Засідання науково-методичної ради районного методичного кабінету

21 червня у залі засідань Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості проведено розширене засідання науково-методичної ради районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту за участю заступників директорів з навчально-виховної роботи.
14 черв. 2013

Парад панамок в "Чебурашці"

З приходом літа розпочався літньо-оздоровчий період в дитячих садках,а з ним і цікаві розваги, свята та конкурси. 14 червня на подвір'ї дитячого садочку «Чебурашка» (м. Мала Виска) пройшов конкурс-розвага «Парад панамок».
13 черв. 2013

“МРІЯ” - 2013

Цікаве і змістовне дозвілля у дітей табору “Мрія” при Мар’янівській ЗШ І-ІІІ ст.: країнознавчі екскурсії , конкурси: “Табір має талант”, “Най, най, най…”, спортивні заходи та поживне харчування в їдальні. Діти із задоволенням проводять канікули: спілкуються, читають, грають в ігри, дивляться мультики – весело живуть!
12 черв. 2013

Відпочинковій майданчик «Веселка »

Відповідно до навчально-виховного плану в гімназії було організовано роботу відпочинкового майданчика «Веселка » на період від 28.05. по 14.06.2013 року, та профільного загону «Інтелект» (25 осіб), який був забезпечений гарячим харчуванням на базі табору «Сонечко», Маловисківської ЗШ№3 І-ІІІ ступенів на період з 29.05. по 12.06.2013 року.
11 черв. 2013

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Цей день щорічно відзначається світовим співтовариством 5 червня. Він був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році і є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, підкреслює гостру необхідність кардинальних змін у відношенні людини до природних ресурсів.
10 черв. 2013

«Веселі старти»

10 червня 2013 року на відпочинковому майданчику Маловисківського РБДЮТ відбулися «Веселі старти». Учасниками змагань були учні 4-х класів Маловисківської ЗШ №3 І-Ш ступенів. Діти з цікавістю брали участь у конкурсах: «Знайомство», «Пташки в гніздечках», «Саджаємо картоплю», «Мисливиць та зайці» та інші. В кінці змагань відбулася музична гра «Заспіваймо, друзі». Конкурси проходили під музичний супровід керівника гуртка «Сольний спів» Дегнера В.І. Підготували конкурси культорганізатор Шелест В.А. та психолог Горобець В.В.
7 черв. 2013

Посвята в туристи в Копанській школі

Із задоволенням діти чекали цього дня. Ось він і настав!!! Із рюкзаками вирушили до місцевого саду. Вихователь Лисенко В.І. навчив учнів правильно розпалювати багаття, вчитель фізичного виховання Максим Чумак та вихователь Олександр Трач разом із дітлахами розбивали палатки. На свіжому повітрі хлопці грали в м’яча, а дівчата – в бадмінтон. Всі із задоволенням смакували запашну картоплю з салом, спечену власноруч у фользі на вогнищі.
5 черв. 2013

Літній відпочинок 2013

У рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України!» під час оздоровчої компанії 2013 року в 19 таборах з денним перебуванням на базі загальноосвітніх закладів району буде оздоровлено 2144 дітей (70% від загальної кількості дітей району).
5 черв. 2013

Вітаємо учнів-випускників 2012-2013 навчального року золотих та срібних медалістів

Дорогі випускники! Ви майбутнє нашої держави, люди від яких залежить, якою стане Україна. Бажаємо Вам широкої, світлої, впевненої життєвої дороги. Хай завжди на ній будуть істина та справедливість, віра й надія, щира дружба і справжнє кохання. Щоби знання, які Ви отримали протягом навчальних років ставали Вам у пригоді і Ви ще не раз добрими словами згадували рідну школу та вчителів. Успіхів Вам на життєвій ниві.