[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

28 лют. 2013

Семінар - практикум учителів фізики

28 лютого 2013 року на базі Смолінського навчально-виховного комплексу відбувся семінар - практикум учителів фізики району. Тема семінару «Розвиток творчих здібностей учнів на сучасному етапі демократизації та гуманізації шкільної освіти шляхом впровадження новітніх технологій навчання».
26 лют. 2013

Спільний семінар музичних керівників та вчителів музики

26 лютого 2013 року в Мануйлівському НВК відбувся спільний семінар вчителів музики загальноосвітніх навчальних закладів та музичних керівників дошкільних навчальних закладів району. Родзинкою екскурсії по закладу стало відвідування шкільного музею, де гості мали змогу ознайомитися з історією села та прилеглих до нього територій, а також на власні очі побачити знаряддя праці та предмети домашнього вжитку кінця 19-початку 20 століття (музей створено завдяки старанням вчителя історії Постолюка Петра Івановича та його учнів).
25 лют. 2013

Засідання школи молодого вчителя фізики, математики та інформатики району

14 лютого 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів відбулось засідання школи молодого вчителя фізики, математики та інформатики району. Розпочалося засідання інтерактивною вправою «Давайте познайомимось» за святковим столом з гарячим чаєм та солодощами, які підготували для своїх молодих колег адміністрація та колеги-наставники, вчителі природничо-математичного циклу школи. У роботі взяли участь молоді вчителі: Трач О.С., вчитель математики, фізики та інформатики Копанської ЗШ І-ІІІ ступенів, Небога А.О., вчитель інформатики Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, Захарчук А.М., вчитель інформатики Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ступенів, Грузін Д.В., вчитель інформатики Мануйлівського НВК, Гавриш А.О., вчитель фізики Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ступенів. Привітала молодих колег та ознайомила з традиціями і колективом школи заступник директора з виховної роботи Жолтікова Н.Г.
25 лют. 2013

"ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ" – 2013!

До свята готувалися заздалегідь... У школі кипіла робота: було оголошено конкурс на кращі малюнки та плакати спортивної тематики для оформлення виставки у спортзалі, велася підбірка матеріалів до написання сценарію з нагоди урочистого відкриття свята. Вперше Смолінська загальноосвітня школа № 2 ІІ-ІІІ ступенів мала зустріти учасників обласного спортивно-масового заходу для дітей “Олімпійське лелеченя” з дев”яти районів: Новоархангельського, Новоукраїнського, Голованівського, Вільшанського, Новомиргородського, Гайворонського, Добровеличківського, Ульянівського. Від Маловисківського району випала честь виступити команді Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, адже вона отримала перемогу в районних змаганнях, “ бо тут учні – переможці неодноразові, Футболісти, атлетисти, спортсмени чудові”.
11 лют. 2013

Засідання клубу педагогічної майстерності "Творчий неспокій"

11 лютого 2013 року відбулося чергове засідання клубу педагогічної майстерності вчителів початкових класів району, темою якого було "Використання сучасних психотерапевтичних технологій у роботі вчителя початкових класів". Засідання проходило у формі тренінгу і мало за мету ознайомити учасників із сучасними психотерапевтичними прийомами та формами роботи, визначити основні закономірності їх використання у навчально-виховному процесі сучасної школи з метою більш глибшого пізнання внутрішнього світу дитини, її емоційного та психічного стану, формування системи ціннісних орієнтацій сучасного школяра та налагодження ефективної комунікативної взаємодії з учнями у ході спільної художньо-творчої діяльності, а також спонукати вчителів до власної творчої діяльності та обміну досвідом.
31 січ. 2013

Реалізація завдань освітньої лінії «Мовлення дитини» в світлі нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти

Саме під такою назвою відбулося чергове заняття майстер-класу вихователя-методиста Павленко К.І. 31 січня 2013 року в Смолінському ДНЗ «Ромашка. Дане заняття було присвячене проблемі «Оволодіння мовою як засобом пізнання і способом спілкування». Катерина Іванівна разом зі своїми колегами підготувала ряд заходів, які входили до практичного, теоретичного та методично-теоретичного блоків.
12 січ. 2013

Підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання за 2012-2013 навчальний рік

12 січня в м. Кіровограді на базі ЗШ № 18 та №31 відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. На підставі рішень журі ІІ (районного) етапу команда Маловисківського району була сформована з учнів Оникіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: 1.Попова Олександра – учня 9 класу 2.Статівка Віктора – учня 11 класу 3.Гудаченко Валерії – учениці 8 класу.
10 січ. 2013

НАРАДА ЗАВІДУЮЧИХ ДНЗ

10 січня 2013 року в сесійному залі РМК відбулась нарада завідуючих дошкільними навчальними закладами. В ході наради підведено підсумки роботи ДНЗ району за 2012 рік, а саме озвучено інформацію про пристосованість приміщень ДНЗ для навчально-виховного процесу та покращення стану матеріально-технічної бази протягом підзвітного року, про стан захворюваності дітей.
10 січ. 2013

ТВОРЧА ГРУПА ПРОДОВЖИЛА РОБОТУ

10 січня 2013 року в Смолінській ЗШ № 3 І ступеня відбулося друге засідання творчої групи, яка працює над проблемою «Використання інноваційних технологій: ейдетика і мнемотехніка на уроках у початковій школі». Тема засідання - «Ознайомлення з прийомами ейдетики і мнемотехніки у роботі з текстовою інформацією на уроках читання та української мови».
19 лист. 2012

результати районної олімпіади з історії

олімпіада з історії