[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

15 лист. 2014

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

15 листопада 2014 року пройшов ІІ етап (районний) Всеукраїнської олімпіади з біології. В олімпіаді взяли участь 39 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району.
14 лист. 2014

Семінар-практикум вчителів хімії та біології

14 листопада 2014 року на базі Великовисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів хімії та біології з проблеми «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії та біології шляхом впровадження інтерактивних методів навчання».
13 лист. 2014

Засідання творчої групи вчителів фізики на базі Маловисківської гімназії

13 листопада 2014 року на базі Маловисківської гімназії відбулося чергове засідання творчої групи вчителів фізики району з проблеми «Диференціація експериментальних задач та створення ІТ- контенту сучасного уроку відповідно вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти». Методичний супровід здійснювала методист РМК С.Подручна.
13 лист. 2014

Організація медичного контролю за фізичним вихованням дітей

Медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням дітей забезпечує комплексне здобуття відомостей про стан цієї роботи в дошкільному навчальному закладі спільними зусиллями медичної сестри закладу та завідувача за участі вихователів.

Школа молодого вчителя

На початок навчального року в район прийшли 16 молодих спеціалістів за напрямами підготовки: «Фізичне виховання» - 3 (Топчій В.Л., вчитель Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Колесник В.В., вчитель Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Шакалов В.А., вчитель Паліївської ЗШ І-ІІІ ст.), «Історія» - 2 (Шверненко С.Ю., вчитель Копанської ЗШ І-ІІІ ст., Бондаренко К.В., вчитель Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст.), «Хімія» - 1 (Чуфарова А.Ю., вчитель Копанської ЗШ І-ІІІ ст. ), «Філологія (англійська мова)» - 4 (Булах О.С., вчитель Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст., Угрімова Я.П., вчитель Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст., Чорна О.Г., вчитель Хмелівської ЗШ І-ІІ ст., Сорока Н.С., вчитель Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. ), «Початкова освіта» - 3 (Брехун М.М., вчитель Кіровської ЗШ І-ІІІ ст., Буханенко І.В., вчитель Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст., Кириленко Т.І., вчитель Мануйлівського НВК), «Математика» - 2 (Колесник Т.О., вчитель Мар′янівської ЗШ І-ІІІ ст., Волошина В.М., вчитель Хмелівської ЗШ І-ІІ ст.), «Практична психологія» - 1 (Сизранова Т.С., вчитель Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст. ).

Гартування Хортингом

11 листопада учні Смолінського НВО знову зустрічали важливих гостей. Їх відвідали члени обласного козацького товариства «Козаки Інгулу». Співпраця козаків та школярів стала вже доброю традицією. Цього разу діти змогли більше дізнатись про цікавий та різнобічний, а головне український козацький спорт – Хортинг.

Зустріч з солдатами АТО

Більше як півроку на Україні йде війна. Українські воїни на сході нашої країни захищають волю та незалежність, спокій мирних громадян. Напередодні 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників учні Оникіївської ЗШ І – ІІІ ступенів зустрілися з односельцями, колишніми учнями нашої школи, які беруть участь у бойових діях на сході нашої країни це Омельченком Олексієм і Вовченком Володимиром. Ризикуючи власним життям наші земляки виступили на захист суверенітету Батьківщини. Гості розповідали про своє ставлення до подій , до місцевих жителів Донецька і Луганська. Вони давали відповіді на багаточисленні запитання вчителів і дітей.
9 лист. 2014

Проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії.

Найпоширенішим інтелектуальним змаганням для учнів загальноосвітніх шкіл є олімпіади, які стають дієвим засобом мотивації до навчання, підвищення пізнавальної активності, поглиблення і розширення знань.
7 лист. 2014

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

07 листопада у залі засідань районного методичного кабінету проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи.
7 лист. 2014

Обласний чемпіонат шкільних команд КВН

7 листопада у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості, напередодні всесвітнього дня КВН, розпочав свій 11-й сезон обласний чемпіонат шкільних команд КВН. Заступник директора з виховної роботи Кіровоградського обласного ЦДЮТ Лариса Миколаївна Кордонська, привітала всіх з початком ігор і вручила переможцям та фіналістам минулого сезону призи за зайняті місця