[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

18 груд. 2014

Заходи до Святого Миколая у Маловисківському РБДЮТ

Керівники Клубу інтелектуальних ігор Бабаєв Г.А. та Бабаєва Н.В. 18 грудня 2014 року провели заключний етап інтелектуальних ігор для учнів 5 класів шкіл міста. Захід був незвичний, тому що проходив напередодні свята Святого Миколая.
18 груд. 2014

Формування граматичної компетентності старших дошкільників

18 грудня 2014 року в Смолінському ДНЗ № 3 "Ромашка" відбулося чергове засідання майстер-класу вихователя-методиста Павленко К.І.
12 груд. 2014

Засідання творчої групи заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів

12 грудня 2014 року відбулося засідання творчої групи заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів на базі Маловисківського районного методичного кабінету. У засіданні взяли участь: Петрова Н.М. (Смолінське НВО), Ковальова В.В. (Злинська ЗШ №1 І-ІІІ ст.), Жолтікова Н.Г.(Маловисківська ЗШ №3 І-ІІІ ст.), Курилюк Л.П.(Хмелівська ЗШ І-ІІІ ст.), Стець С.В. (Смолінська ЗШ №1 І-ІІІ ст.), Катана В.Д. (Мар’янівська ЗШ І-ІІІ ст.), Веретеніна В.В. (Маловисківська ЗШ №4 І-ІІІ ст.), Басько Т.В. (Маловисківська гімназія).
10 груд. 2014

Пошуково-дослідницька діяльність в ДНЗ

10.12.2014р. в Плетеноташлицькому ДНЗ «Берізка» відбувся районний семінар-практикум з проблеми «Розвиток пізнавальної активності в пошуково-дослідницькій діяльності» під керівництвом Мартиненко В.М. На засіданні розглядалося питання «Пошуково-дослідницька діяльність та структурні відмінності від інших видів діяльності».
10 груд. 2014

І етап першого (районного) туру конкурсу

10 грудня 2014 року на базі районного методичного кабінету, Маловисківської гімназії та Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ступенів проводився І етап районного туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2015".
5 груд. 2014

Робочий візит голови РДА Романа Тучкова

5 грудня 2014 року голова районної державної адміністрації Роман Тучков відвідав з робочим візитом Копанську ЗШ І-ІІІ ступенів, де переглянув роботу котельні на альтернативних видах опалення ( пелети). В робочому візиті взяла участь начальник відділу освіти Алла Шпак.
3 груд. 2014

Майстер-клас вчителя географії Харитонович С.К.

03 грудня 2014 року на базі Маловисківської загальноосвітньої школи № 4 І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас вчителя географії, вчителя вищої кваліфікаційної категорії Харитонович С.К. з проблеми «Використання сучасних технологій навчання на уроках географії в умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної середньої освіти».
3 груд. 2014

Навчався кадровий резерв завідувачів ДНЗ

03 грудня 2014 року на базі Маловисківського ДНЗ «Ромашка» відбулося засідання школи кадрового резерву завідувачів ДНЗ на тему «Контроль і керівництво». Учасники засідання прослухали міні-лекцію про вивчення стану педагогічного процесу, ознайомилися з різноманітними видами контролю та планування.
30 лист. 2014

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

30 листопада 2014 року пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
29 лист. 2014

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

29 листопада 2014 року пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяв участь 51 учень 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району.