[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

10 жовт. 2014

Засідання творчої лабораторії вчителів хімії та біології

10 жовтня 2014 року на базі Злинської загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої лабораторії вчителів хімії та біології з проблеми "Організація науково-дослідницької діяльності вчителів. Вивчення стану біогеоценозів Маловисківського району". Досвідом роботи над проектами з членами творчої лабораторії поділилась Аристенко Любов Павлівна, вчитель хімії та біології Злинської ЗШ № 2 І-ІІІ ст. та продемонструвала захист проекту учня 8 класу Матюшенка Олександра "Чай - напій тисячоліть".
8 жовт. 2014

Реалізація завдань Базового компонента дошкільної освіти

З 08 по 10 жовтня 2014 року в районі проходило тематичне вивчення діяльності дошкільних закладів з проблеми «Реалізація завдань Базового компонента дошкільної освіти».
7 жовт. 2014

Засідання школи зростання учителя-словесника

Важливим завданням для освітян сьогодні є широке запровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій, які роблять навчання легким, мобільним, диференційованим та ефективним. Тому з метою удосконалення навичок роботи з ІКТ, розвитку інтелектуальної та творчої активності учителя 7 жовтня 2014 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання школи зростання учителя-словесника з проблеми «Особливості використання хмарних технологій та соціальних сервісів у діяльності педагога».
2 жовт. 2014

Урочистості до Дня працівника освіти

2 жовтня 2014 року у сесійній залі Кіровоградської обласної ради відбулися урочистості до Дня працівника освіти. Освітян привітали заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Атаманчук В.В., голова Кіровоградської обласної ради Чорноіваненко О.А., директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Лещенко Е.В., голова Федерації профспілок області Петров С.Ю., голова обкому профспілки працівників освіти і науки України Скалько С.Л..
2 жовт. 2014

Використання музичної гри в навчально-виховному процесі

02 жовтня 2014 року музичні керівники дошкільних закладів району зібрались у Великовисківському дошкільному навчальному закладі «Рукавичка» на семінар з вищезазначеною темою. Роботу семінару розпочала керівник методичного об’єднання музичних керівників ДНЗ Сідлецька Наталя Анатоліївна. Мова йшла про музичну гру, як педагогічний феномен.
1 жовт. 2014

КООРДИНАТОРАМ «КЕНГУРУ»

Шановні координатори, нагадуємо вам, що розпочався прийом заявок на участь у Всеукраїнському етапі міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» для учнів 2-6-х класів, що проходитиме 5 грудня 2014 року. Звертаємо вашу увагу на зміну ціни участі в конкурсі. Одноразовий благодійний внесок становитиме 15 грн. на одного учасника.
29 вер. 2014

Нарада з учителями « Основ здоров’я».

09 вересня 2014 року в методичному кабінеті Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. проведено перше засідання районного методичного об’єднання учителів, що викладають предмет «Основи здоров’я». На засіданні були присутні учителі 17 шкіл району, керівник РМО Данільченко О.А. та методист РМК Рибак В.С.
29 вер. 2014

Фестиваль «Вересневі самоцвіти» 2014

27 вересня працівники відділу освіти, методичного кабінету та керівники закладів відвідали музей-заповідник «Хутір Надія», де було проведено 44-те Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».
27 вер. 2014

З Днем дошкільника!

27 вересня працівники дошкільної освіти святкували професійне свято.
26 вер. 2014

Секційне засідання шкільних бібліотекарів

26 вересня 2014 року у бібліотеці РМК відбулося секційне засідання шкільних бібліотекарів з проблеми "Творча реалізація основних завдань бібліотеки на 2014-2015 н.р."