[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

22 серп. 2014

Молоді патріоти міста

До Дня незалежності нашої держави молоді патріоти міста, а саме учні Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ступенів Онойко Ірина, Ільїна Владислава, учениця гімназії Федорова Ірина продовжили акцію по фарбуванню в патріотичні кольори. Синьо - жовтими стали лавочки, східці біля відділу освіти райдержадміністрації.
22 серп. 2014

Україна – єдина країна!

22 серпня 2014 року на центральній площі Малої Виски відбулися урочистості з нагоди вшанування Державного прапора та відкриття районної Дошки пошани.
19 серп. 2014

Засідання колегії

Відділ освіти Маловисківської районної державної адміністрації надає інформацію щодо проведення колегії.
15 лип. 2014

Екскурсія на виставку

Працівники відділу освіти райдержадміністрації відвідали виставку робіт самодіяльного художника, нашого земляка, учасника бойових дій Гнибіденка В.Т. Митець малює репродукції відомих картин. Свої позитивні відгуки залишили в Книзі відвідувачів та сфотографувалися на згадку.
10 лип. 2014

Щорічний конкурс « Молода людина року»

Традиційно щорічний конкурс « Молода людина року», основним організатором якого є міська рада на чолі з міським головою Юрієм Гульдасом відбувся в День молоді. А переможцями у номінаціях стали: «Молодіжний лідер року» випускниця Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ступенів, член шкільного парламенту Юлія Журавка, « Учень року» - випускник Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ступенів Владислав Кравченко. «Вчитель року», вчитель інформатики міської ЗШ № 3 І-ІІІ ст.. З вітальним словом до учасників дійства звернулася начальник відділу освіти Шпак А.В.
1 лип. 2014

Що чекає освіту завтра ?

У Олександрівській загальноосвітній школі відбулася виїзна колегія відділу освіти райдержадміністрації за участю директорів загальноосвітніх шкіл. Що чекає галузь освіти і всіх нас завтра? Як будуть фінансуватися заклади освіти і як – опалюватися в наступному навчальному році? Яка участь чекає «Шкільні автобуси» і яка громада керуватиме шкільною та позашкільною ланкою освіти на територіях? Такі непрості запитання доводиться сьогодні вирішувати освітянам – говорила у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Тетяна Ємельяненко.
28 черв. 2014

З Днем Конституції!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Зі святом вас, дорогі земляки!
27 черв. 2014

Jбговорення змін до Конституції України

На виконання спільного листа Маловисківської райдержадміністрації та Маловисківської районної ради «Про обговорення змін до Конституції України» 27 червня в відділі освіти Маловисківської РДА за участю начальника відділу освіти та методистів районного методичного кабінету відбувся круглий стіл, темою якого стали обговорення змін до Конституції України, їх переваги та недоліки.
25 черв. 2014

Степами Кіровоградщини

25 червня 2014 року вчителі географії, хімії та біології здійснили похід до урочища «Монастирище» Устинівського району Кіровоградської області. Захоплюючу екскурсію по урочищу провів вчитель географії Устинівської ЗШ І-ІІІ ст. Сербіненко О.М., який розкрив таємниці унікальності даної місцини.
25 черв. 2014

Літнє оздоровлення

У 2014 році з 02 по 20 червня (в Маловисківських ЗШ №3 та №4 з 06 по 26 червня) в загальноосвітніх школах району працювали 20 пришкільних таборів з денним перебуванням, в яких було охоплено відпочинком 1950 дітей. Першочерговою метою співробітників таборів було бажання сформувати атмосферу доброти, турботи, зробити щоденне перебування вихованців у таборах цікавим та змістовним. Робота колективів таборів була спрямована на організацію такого щоденного розкладу роботи, який би відображав потреби та бажання кожного з вихованців