[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

25 лист. 2014

Логіко-математичний розвиток дошкільників

Проблема логіко-математичного розвитку дітей на сучасному етапі дошкільного дитинства набуває все більшого значення. Це пояснюється позитивним впливом цього процесу на розвиток психічних функцій дитини, вирішення загальних завдань усебічного гармонійного розвитку особистості в дитячому віці. Сформоване логіко-математичне мислення допомагає сучасній дитині аналізувати різноманітні процеси, приймати рішення не лише згідно з чітко розробленими алгоритмами, але й коригувати власні дії у змінних умовах життя.
23 лист. 2014

23 листопада 2014 року в Маловисківській ЗШ №3 І-ІІІ ст. відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови та літератури імені Петра Яцика. Участь в ІІ етапі конкурсу взяли 107 учнів із 18 ЗНЗ району: Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст, Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст, Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст, Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст, Паліївської ЗШ І-ІІІ ст, Мар'янівської ЗШ І-ІІІ ст., Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст, Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст., Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст, Хмелівської ЗШ І-ІІ ст., Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст, Смолінського НВО, Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст, Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст., Мануйлівського НВК, Маловисківської гімназії, Розсохуватської ЗШ І-ІІ ст., Лозуватської ЗШ І-ІІ ст.
21 лист. 2014

Інтегрований семінар-практикум практичних психологів і голів шкільних МО класних керівників

21 листопада 2014 року в Смолінській загальноосвітній школі №1 І-ІІІст. відбувся інтегрований семінар-практикум практичних психологів і голів шкільних МО класних керівників. Тема семінару: «Проектування траєкторії особистісного зростання вихованця: психолого-педагогічний аспект».
20 лист. 2014

Школярі влаштували Флеш-моб з нагоди Дня Гідності та Свободи

20 листопада 2014 року учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Мала Виска провели флеш-моб на центральній площі міста з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи України.
19 лист. 2014

Українська народна казка, як засіб розвитку мовлення у дітей дошкільного віку

19 листопада 2014 року в Смолінському ДНЗ «Ромашка» відбувся семінар-практикум для вихователів ясельних груп дошкільних навчальних закладів району. Тема семінару «Українська народна казка, як засіб розвитку мовлення у дітей дошкільного віку», тому мова йшла саме про розвиток мовлення малят за допомогою казки.
19 лист. 2014

Районний семінар-практикум учителів іноземної мови

19 листопада у Маловисківській ЗШ №3 І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум учителів іноземної мови. Тема семінару "Шляхи підвищення якості та ефективності уроку іноземної мови". Кафедрою учителів англійської мови Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст. презентовано нову форму співпраці педагогів через функціонування віртуального методичного об'єднання (учитель Графенюк Олена Василівна). Про урок як основну форму навчально-виховного процесу розповів Мойсеєнко Євгеній Олександрович.
19 лист. 2014

Засідання „круглого столу” на тему „Тоталітаризм як явище, його наслідки та заходи подолання»

19 листопада 2014 року на базі Маловисківської районної бібліотеки пройшло засідання „круглого столу” на тему „Тоталітаризм як явище, його наслідки та заходи подолання»
18 лист. 2014

Майстер-клас вчителя-методиста Лукаш Н.А.

18 листопада 2014 року на базі Смолінського НВО відбувся майстер-клас вчителя-методиста Лукаш Наталії Анатоліївни з проблеми «Використання мультимедійних технологій на уроках в початкових класах».
16 лист. 2014

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

16 листопада 2014 року пройшов ІІ етап (районний) Всеукраїнської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь 34 учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району
15 лист. 2014

Молодіжній журналістиці бути!

15 листопада 2014 року в Кіровоградському державному педагогічного університету імені Володимира Винниченка проходив фінал конкурсу «Шкільна журналістика - 2015». Вже вкотре в стінах університету зібралася активна молодь, яка пов’язує своє майбутнє з журналістикою. Фіналісткою конкурсу стала учениця Смолінського НВО Приймак Олена, яка є учасницею гуртка «Медіа культура» Смолінського ПНЗ.