[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

6 лист. 2014

Семінар-практикум вчителів художньо-естетичного циклу

06 жовтня 2014 року в Олександрівській ЗШ І-ІІІст. відбувся семінар-практикум вчителів художньо-естетичного циклу на тему: «Створення цілісної системи художньо-естетичної освіти і виховання».
6 лист. 2014

Творчий вихователь – творчі діти

6 листопада 2014 року в Маловисківському ДНЗ «Чебурашка» відбулося засідання творчої групи вихователів дошкільних навчальних закладів з проблеми «Розвиток творчих здібностей педагогів». На початку засідання керівник творчої групи Радзієвська Людмила Іванівна ознайомила учасників з планом роботи творчої групи, окреслила пріоритетні напрямки роботи щодо зазначеної проблеми.
3 лист. 2014

Патріотів потрібно виховувати з дитинства!

Обороноздатність країни, патріотичне виховання юного покоління, цивільний захист населення - все це нині дуже актуальні для нашої держави питання. І особлива роль тут належить, насамперед, педагогічним працівникам, адже ознайомлення з предметами "Захисту Вітчизни" та "Безпеки життєдіяльності" відбуваються саме у школі. Цим темам і було присвячене виїзне засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, яке вела начальник відділу освіти Алла Шпак.
30 жовт. 2014

Семінар – практикум педагогів – організаторів

Семінар – практикум педагогів – організаторів та керівників гуртків позашкільних закладів на базі Маловисківського РБДЮТ Майбутнє — це не те, що говорять дорослі, це те, що роблять діти
23 жовт. 2014

Казка й гра вчать добра

Світ дошкільного дитинства тісно пов'язаний з грою та казкою. Саме через них малята пізнають світ, вчаться відрізняти добро від зла, через казку та гру педагоги виховують у дітей культуру спілкування та співжиття в колективі.
22 жовт. 2014

Cемінар – практикум вчителів історії

Відповідно плану роботи районного методичного кабінету 22 жовтня 2014 року на базі Маловисківської гімназії пройшов семінар – практикум вчителів історії на тему «Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом упровадження інформаційно-комунікаційних технологій». План проведення семінару передбачав теоретичну та практичну частини.
21 жовт. 2014

Районний семінар вчителів інформатики

21жовтня 2014 року в Смолінському НВО відбувся районний семінар вчителів інформатики. Завданням семінару було підвищення фахового рівня вчителів інформатики з питання використання технологій індивідуалізації процесу навчання на уроках інформатики.
20 жовт. 2014

Семінар практикум вчителів фізики на базі Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів

20 жовтня 2014 року на базі Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар – практикум вчителів фізики району з проблеми: «Розвиток професійної компетентності вчителів фізики як умова підвищення якості освіти через впровадження інформаційно – комунікаційних технологій». На семінарі були присутні вчителі фізики з 18 закладів Маловисківського району.
16 жовт. 2014

Розпочала роботу школа педагогічної майстерності з фізичного виховання в ДНЗ

16 жовтня 2014 року відбулося перше в цьому навчальному році засідання школи педагогічної майстерності з фізичного виховання для вихователів ДНЗ на тему «Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах».
15 жовт. 2014

День Козацької Покрови в Смолінському НВО

15.10.2014 року в Смолінському НВО відбулося свято Козацької Покрови. Шкільний стадіон замайорів жовто-блакитними прапорами. Учні, як справжні козаки, гордо крокували на лінійку, виголошуючи загонові гасла. Про те, чому два свята відзначаються в один день, розповів школярам настоятель Свято-Успенської церкви, протоієрей Роман. Він подарував школі картину Пресвятої Богородиці.