[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

25 вер. 2014

Засідання методичної студії завідувачів дошкільними навчальними закладами району

25 вересня 2014 у відділі освіти відбулося засідання методичної студії завідувачів дошкільними навчальними закладами району. Методист районного методичного кабінету відділу освіти Шведенко Л.О. розпочала засідання словами вітання з нагоди Дня працівників дошкільних освітніх установ, який в 2014 році відмічається в суботу, 27 вересня.
24 вер. 2014

Круглий стіл з проблеми: «Підготовка вчителя до роботи з обдарованими учнями»

Кожна людина народжується талановитою. Це аксіома педагогіки. Дуже важливо побачити, в якій саме галузі талановита дитина може реалізувати свій творчий потенціал. Розкрити та розвинути здібності дитини - завдання не просте. У реалізації цих завдань велику роль відіграє Мала академія наук учнівської молоді, на яку покладено завдання забезпечити інтелектуальний розвиток молоді, її підготовку до активної наукової діяльності для подальшого самовизначення у майбутній професії.
19 вер. 2014

Засідання Школи молодого учителя

19 вересня 2014 року на базі районного методичного кабінету проведено перше у цьому навчальному році засідання Школи молодого учителя з проблеми «Адаптація молодого вчителя у педагогічному середовищі».
18 вер. 2014

Засідання учителів іноземної мови

18 вересня 2014 року у приміщенні бібліотеки РМК відбулося засідання учителів іноземної мови району.
17 вер. 2014

Обласна науково-практична конференція «Позашкільна освіта Кіровоградщини у системі розвитку виховного середовища області»

17 вересня 2014 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. В.Сухомлинського» відбулася обласна науково-практична конференція «Позашкільна освіта Кіровоградщини у системі розвитку виховного середовища області».
16 вер. 2014

Участь школярів Маловисківського району у Всеукраїнській акції «Лист пораненому»

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12.08.2014 року №01-12/473/1-41 «Про Всеукраїнську акцію «Лист пораненому» школярі Маловисківського району взяли участь у Всеукраїнській акції «Лист пораненому». В ході цієї акції діти писали листи, вірші, малювали малюнки, виготовили подарунки для поранених, які лікуються в різних лікувальних закладах України чи проходять реабілітацію, і відправили їх до військово-медичних центрів Київської та Хмельницької областей та міст: Львова, Вінниці, Житомира, Харкова, Полтави, Білої Церкви, Луцька, Одеси, Рівне.
12 вер. 2014

Нарада заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи

12 вересня на базі районного методичного кабінету проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи. У нараді взяли участь директори Новопавлівської ЗШ І-ІІ ст., Розсохуватської ЗШ І-ІІ ст., 22 заступники з навчально-виховної роботи та 3 заступники директора з виховної роботи.
1 вер. 2014

З Днем знань!

26 серп. 2014

Підготовка закладів до нового навчального року

З 05 по 12 серпня 2014 року районною міжвідомчою комісією здійснено перевірку стану готовності загальноосвітніх закладів до роботи у новому навчальному році. Підготовка закладів до роботи у новому навчальному році здійснювалась протягом року, однак основна частина роботи забезпечувалась влітку 2014 року.
24 серп. 2014

День незалежності України

24 серпня, відзначаючи 23-річницю Дня незалежності України, у м. Мала Виска відбулася урочиста хода у традиційних українських костюмах. Здебільше це були українські вишиванки, які майоріли різними кольорами: блакитними як небо, жовтими як колосся, червоними як калина, зеленими як листя дуба. Серед вишиванок були як традиційні, вишиті різнокольоровими нитками, так і сучасні, вишиті бісером, помережані мереживом.