Зустріч з солдатами АТО

11 лист. 2014
Більше як півроку на Україні йде війна. Українські воїни на сході нашої країни захищають волю та незалежність, спокій мирних громадян. Напередодні 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників учні Оникіївської ЗШ І – ІІІ ступенів зустрілися з односельцями, колишніми учнями нашої школи, які беруть участь у бойових діях на сході нашої країни це Омельченком Олексієм і Вовченком Володимиром. Ризикуючи власним життям наші земляки виступили на захист суверенітету Батьківщини. Гості розповідали про своє ставлення до подій , до місцевих жителів Донецька і Луганська. Вони давали відповіді на багаточисленні запитання вчителів і дітей.

Найщиріші побажання та свою ненависть до війни виразили діти в своїх малюнках, які подарували учасникам АТО.

Букети квітів від школярів та вчителів вручили воїнам Пономаренко Альона, Косінова Карина та учні початкових класів.

В ході благодійної  акції спільними зусиллями учні та вчителі зібрали 2516 гривень для воїнів-односельців

Воїни дякували за підтримку земляків, волонтерів, а всім присутнім вони бажали добросовісно вчитися, бути справжніми людьми.

Подяку-побажання воїнам  висловила у власному вірші Президент школи Пономаренко Альона.

Повернулися живими восени,

Відважні воїни – українські сини

Ми віримо, скінчиться грізний час,

Ви будете героями для нас.

Не буде більш стріляти лихо-«Град»,

І кине кожен з вас додолу автомат.

Залишивши всю злість свою в бою,

Повернетесь додому у сім’ю.

Багато пролилось невинної крові,

І ниє серце  в тузі і журбі,

За хлопців,що пішли у небуття,

Віддавши за усіх за нас своє життя.

Болять серця дружин,дітей, батьків,

За всіх вас, наших воїнів-синів.

Ми віримо, скінчиться грізний час,

Ви будете героями для нас.

Ніхто не зможе це забути,

Не дай Господь ще раз таке відчути.

Не в дні війни,а в мирний час,

Іде війна заради нас.

Ваш подвиг славний житиме завжди,

Бо в України-неньки гідні є сини.

Пишаємось ми вами, любим вас,

І пам’ятати вас ми будем повсякчас.

Це не слова високі – крик душі,

Повертайтеся живими ви усі!

Вас дома ждуть і друзі,і сім’я,

Пишаюсь вами, визволителі, і я!

Педагог-організатор Добролевська Н. В.