День Козацької Покрови в Смолінському НВО

15 жовт. 2014
15.10.2014 року в Смолінському НВО відбулося свято Козацької Покрови. Шкільний стадіон замайорів жовто-блакитними прапорами. Учні, як справжні козаки, гордо крокували на лінійку, виголошуючи загонові гасла. Про те, чому два свята відзначаються в один день, розповів школярам настоятель Свято-Успенської церкви, протоієрей Роман. Він подарував школі картину Пресвятої Богородиці.

На свято директором школи Синчук Л.С. також були запрошені гості – козаки з Кіровограда: Максим Трофімов, начальник штабу, хорунжий; Іван Нестройний – заступник начальника штабу, хорунжий; Олександр Пупишев – суддя, Віктор Мошак – козак та козачата Олександр і Ангеліна. Козаки провели з дітьми цікаві змагання, розваги, познайомили з таким видом боротьби як хортинг. А на завершення свята разом приготували смачний козацький куліш, яким поласували усі на майданчику. Козакам учні подарували поробки, виготовлені власними руками. Свято сподобалось не тільки дітям і вчителям, а й жителям селища, які завітали на свято.

Заступник директора з виховної роботи  Петрова Н.М.