[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

22 черв. 2014

Олімпійський день

Олімпійський день в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» Хмелівської ЗШ І-ІІ ст.
22 черв. 2014

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня 2014 року День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
14 черв. 2014

12-й звітний концерт зразкової хореографічної студії «Тріумф»

14 червня 2014 року у залі районного будинку культури відбувся 12-й звітний концерт зразкової хореографічної студії «Тріумф» районного будинку дитячої та юнацької творчості під назвою «Хореографічна шкатулка». До початку дійства присутні в залі мали змогу переглянути слайд-шоу з життя тріумфівців (ансамбль нараховує 4 вікові групи - 64 учні).
10 черв. 2014

Семінар завідуючих дошкільними навчальними закладами

10 червня 2014 року в Мар’янівському ДНЗ «Ромашка» відбувся заключний в 2013-2014 н.р. семінар завідуючих дошкільними навчальними закладами.
6 черв. 2014

Шановна Алло Володимирівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди призначення на посаду начальника відділу освіти!
6 черв. 2014

Вручення щорічної обласної премії імені Ястребова

Нещодавно в обласному центрі відбулося вручення щорічної обласної премії імені Ястребова, яка на конкурсній основі присуджується обласною радою за кращі науково-дослідницькі, науково-популяризаторські роботи з питань історії, культури та природи Кіровоградщини.
3 черв. 2014

Шановні випускники, учні, вчителі та батьки!

Закінчується ще один навчальний рік. Приємно, що цьогоріч учні району здобули 18 перемог у Всеукраїнській олімпіаді з базових дисциплін, 5 учнів району отримали призові місця в конкурсі-захисті проектів МАН та інших конкурсах, фестивалях. Тож бажаємо й надалі впевнено досягати вершин та з легкістю долати труднощі. І нехай перед Вами відкриються нові горизонти.
2 черв. 2014

Gришкільний табір "Лідер"

З другого червня розпочав свою роботу пришкільний табір "Лідер" Смолінського НВО. Активну участь у його функціонуванні приймають і керівники гуртків позашкільного закладу. Вони не лише діляться своїми творчими ідеями та навчають табірців, а й разом з ними пізнають нове та намагаються зробити кожен день у таборі цікавим та насиченим. Оздоровлення та фізичний розвиток вихованців взяла на себе активна та завзята Пархамовська С. В. Вона кожного ранку проводить із дітьми зарядку та є учасником естафет та ігор спортивного направлення. Її спеціалізація "Оздоровча а атлетична гімнастика". Саме це і є основним спортивним ключем в роботі педагога.
1 черв. 2014

Міжнародний День захисту дітей у Малій Висці

Свято дитинства у цілому світі це місія честі, любові, добра заради дитинства треба нам жити красиве і вічне нехай не вмира.
1 черв. 2014

З Днем захисту дітей

Напевно недарма таке чудове і світле свято як День захисту дітей ми святкуємо 1 червня - у перший день літа. Адже це найкраща пора року – коли все навколо розпускається, квітне і буквально дихає життям. Сонце зігріває своїм теплом, а легке літнє повітря дарує задоволення і наповнює нас силою природи. Такі самі відчуття викликають діти. Найкраще, що у нас є. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя…