Районний семінар-практикум вчителів, що викладають предмет Захист Вітчизни

4 лют. 2015
4 лютого на базі Оникіївської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів, що викладають предмет Захист Вітчизни. У роботі взяли участь 16 вчителів загальноосвітніх шкіл району та методист районного методичного кабінету з оздоровчо-фізкультурного напряму – Рибак Валентин Сергійович.

Планом проведення семінару-практикуму передбачено розгляд наступних питань:

1.       Матеріально-технічне та методичне забезпечення школи для викладання предмету Захист Вітчизни.

2.       Методика проведення уроків з розділу «Військово-медична підготовка».

3.       Організація проведення триденних навчально-польових зборів у травні 2015 року.

4.       Обговорення нової навчальної програми з предмету Захист Вітчизни.

У ході роботи учасники семінару ознайомились з матеріально-технічним та методичним забезпеченням школи для викладання предмету Захист Вітчизни.

Відвідали урок в 11 класі, підготовлений Туртурікою Ігорем Вікторовичем, на тему: «Перша медична допомога при травмах, закритих пошкодженнях внутрішніх органів і вивихах». У обговоренні уроку прийняла участь сестра медична Гречана А.В. Методист відділу освіти Рибак В.С. та вчителі, учасники семінару-практикуму, високо оцінили підготовлений та проведений урок.

З питань проведення триденних навчально-польових зборів та ознайомлення з новою навчальною програмою з предмету Захист Вітчизни заслухали голову районного методичного об'єднання вчителів ЗВ Черв'яка І.І.

Серед проблем розглянутих учасниками семінару були виділені основні:

1.           недостатнє матеріально-технічне та методичне забезпечення шкіл району через відсутність фінансування;

2.           забезпечення учнів та вчителів військовою формою відповідно до вимог нової програми;

3.           недостатня співпраця із закладами освіти представників районного військового комісаріату.