[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

1 черв. 2013

Святкування Міжнародного Дня Захисту дітей 1 червня 2013 року

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України!» та з метою відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В., заступник голови районної ради Жовтило Л.Б, начальник відділу освіти, молоді та спорту Руденко О.А. взяли участь в урочистих заходах, які відбулись в Маловисківському міському парку. Заступник голови райдержадміністрації Бровченко Л.В. привітала присутніх зі святом від імені районної державної адміністрації, та передала поздоровлення міністра соціальної політики Наталії Королевської та Народного Депутата України Віталія Грушевського, вручила цінні подарунки загальноосвітнім навчальним закладам району та грамоти і подяки кращим учням Маловисківщини.
28 трав. 2013

Засідання районних комісій з перевірки письмових робіт учнів претендентів на нагородження медалями

28 та 30 травня 2013 року районні комісії з перевірки письмових робіт з української мови, математики, історії України, англійської мови, української літератури, інформатики учнів претендентів на нагородження золотими та срібними медалями перевірили роботи випускників.
24 трав. 2013

Пролунав останній дзвінок

24 травня в загальноосвітніх закладах району відбулося свято останнього дзвінка. 362 випускники закінчили школу. Слова привітання прозвучали від їх вчителів, батьків, молодших школярів. Бажаємо усім вам, шановні учні, випускники, педагоги та батьки, міцного здоров’я, щасливої долі, терпіння та життєвої вдачі! Нехай мрії збуваються, надихаючи на все нові й нові звершення задля упевненого майбутнього та розквіту України!
22 трав. 2013

Історико—лінгвістична експедиція “Наш край

Відомо, що патріотизм починається з любові до рідного краю, а любити означає вивчати, досліджувати… Тому з метою вивчення, дослідження та формування наукового світогляду учителя на грунті регіонального матеріалу, удосконалення професійної компетентності, оновлення та поглиблення навчально-виховного потенціалу базових дисциплін у вересні 2012 року районними кафедрами суспільних та гуманітарних дисциплін організовано історико-лінгвістичну експедицію «Наш край», до якої долучилися учителі історії, української мови та літератури Маловисківського району.
22 трав. 2013

Завершилися відбіркові тури районного фестивалю дитячої творчості «Дзвіночок».

Завершилися відбіркові тури районного фестивалю дитячої творчості «Дзвіночок». Переможці фестивалю Вокал: Хореографія: Художнє слово: Родинна творчість: Дуети, ансамблі:
18 трав. 2013

Обласний фестиваль «Єврофест-2013 »

З нагоди відзначення Дня Європи у навчальних закладах району організовано проведення інформаційних днів «Україна – європейська країна», в рамках яких організовано конкурс малюнків і плакатів «Що значить бути європейцем, оформлено тематичні виставки в шкільних бібліотеках «Україна – європейська країна»
17 трав. 2013

Зліт команд учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

17 – 18 травня 2013 року на базі Новоархангельського дитячого оздоровчого закладу «Бригантина» проведено обласний етап Всеукраїнського зльоту команд учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
17 трав. 2013

Конкурс на правову тематику "Є права у кожного із нас"

Завершився ІІ (районний) етап обласного конкурсу з правової тематики на кращий вірш, оповідання, малюнок «Є права у кожного із нас». Конкурс було організовано і проведено відділом освіти, молоді та спорту спільно з районним управлінням юстиції. З метою підтримки талановитої молоді до участі в конкурсі запрошувалися учні загальноосвітніх навчальних закладів віком до 17 років.
7 трав. 2013

Колегія керівників загальноосвітніх навчальних закладів

7 травня 2013 року в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА відбулась колегія та нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Участь в обговоренні питань колегії та наради взяли начальник відділу освіти, молоді та спорту О.А.Руденко, головні спеціалісти А.В.Шпак та В.Г.Мельчуцький, методисти районного методичного кабінету: С.М.Подручна, І.В.Кушнієнко, Л.О.Шведенко, Л.В.Привалова, О.Л.Паливода.
24 квіт. 2013

Козацький гарт

24 квітня 2013 року в нашому районі відбулися обласні змагання фізкультурно-патріотичного спрямування «Козацький гарт». Участь у заході взяли 17 команд із 17 районів області (більше 250 осіб). На відкритті спортивного свята були присутні заступник голови Маловисківської РДА Торяник М.В, заступник голови районної ради Жовтило Л.Б, начальник відділу освіти, молоді та спорту Руденко О.А. та заступник начальника обласного управління фізичного виховання і спорту МОН освіти та науки в Кіровоградській області Панкул В.І. Активну участь у відкритті змагань взяли вихованці районного БДЮТ - танцювальний колектив «Тріумф» (керівник Подолян А.А) та вокалісти вокального гуртка (керівник Дегнер В.І).