Семінар-практикум вчителів математики та інформатики

10 квіт. 2013
10 квітня 2013 року на базі Кіровської ЗШ І-ІІІ ступенів (директор школи В.А.Туніченко) відбувся семінар-практикум вчителів математики та інформатики району. Тема семінару: «Використання методу навчальних проектів, як шлях до набуття учнями освітніх компетенцій».

Математика вчить мислити й разом з тим

вселяє віру в безмежні сили людського розуму

В.О. Сухомлинський

Під час семінару вчителі побували у творчій лабораторії вчителів математики та інформатики подружжя Лисунів  Юрія Миколайовича та Ольги Іванівни. Учасники семінару відвідали уроки:

·  Бінарний урок з математики та інформатики «Рівняння» у 6 класі (вчитель математики Лисун О.І. та вчитель інформатики Лисун Ю.М.);

·  Інтегрований урок «Ділення багатоцифрових чисел на двоцифрове число» у 4 класі (вчитель початкових класів Шевцова Т.М.).

Учасники семінару набули досвіду щодо організації і проведення позакласної роботи з математики під час відвідування відкритого заходу «Математика і музика – сестри» ( Лисун О. І.), та ознайомились  з досвідом  роботи вчительки Злинської ЗШ №2 І- ІІІ ступенів Л.М. Прокопчено, яка презентувала проведення «Математичного параду».

Значно поповнили свої теоретичні та практичні знання вчителі під час круглого столу: «Використання методу проектів, як шлях до набуття учнями знань, освітніх компетенцій».

Були розглянуті методичні рекомендації до ДПА у 9 та 11 класах з оформлення задач  (вчителі математики Маловисківської ЗШ№3 І-ІІІ ступенів Котлярова Т.В.та Нестеренко Л.А.).

Про результати атестації вчителів математики району, участь у різних конкурсах вчителів та учнів розповіла методист РМК С.Подручна.

Вчителі математики району щиро дякують директору школи В.А.Туніченку, заступнику директора Кірілову Р.А., вчителям початкових класів Туніченко С.Г. та Шевцовій Т.М., вчителям математики Лисун Ю.М. та Лисун О.І., всім працівникам школи за гостинний прийом, змістовно підготовлені та проведені заходи.