Виставка творчих робіт обдарованої учнівської та студентської молоді району «Змінимо світ на краще»

12 серп. 2013
З нагоди відзначення в районі Міжнародного дня молоді 12 серпня в редакції районної газети «Маловисківські вісті» відбулася виставка творчих робіт обдарованої учнівської та студентської молоді району «Змінимо світ на краще».

На виставці для ознайомлення широкому загалу були представлені творчі роботи, а саме малюнки, вишивки, фотографії Катерини Рудої, учениці гімназії, члена Клубу інтелектуальних ігор районного будинку дитячої творчості, Влади Ільїної учениці Маловисківської ЗШ №3, випускниці Маловисківської дитячої школи мистецтв по класу образотворчого мистецтва та роботи Богдани Романенко, нині студентки Київського національного торговельно - економічного університету.

Виставку відвідали заступник голови районної державної адміністрації Людмила Бровченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Руденко, які високо оцінили роботи місцевих талантів та залишили свої записи з побажаннями творчих звершень в книзі відгуків.

Звертаючись до організаторів та відвідувачів виставки Людмила Бровченко зазначила, що проведення подібних заходів сприяє розвитку творчого потенціалу району, відкриттю і самореалізації талановитих дітей та молоді. Президент України окреслив цілий ряд нових соціальних ініціатив спрямованих на забезпечення всебічного розвитку дітей і на даний час  керівництвом області і району докладається максимум зусиль щодо їх виконання – наголосила Людмила Бровченко.