Відбулося офіційне відкриття відпочинкової табірної зміни в оздоровчому комплексі "Лісова пісня"

1 лип. 2013
Урочистою лінійкою, з виконанням гімну України (у добре відомому запису Олександра Пономарьова) в оздоровчому комплексі "Лісова пісня" відбулося офіційне відкриття відпочинкової табірної зміни. З важливою і довгоочікуваною подією хлопчиків і дівчаток з Малої Виски, Новомиргорода, Піщаного Броду і Бобринця привітали директор ОК "Лісова пісня" Валентина Джига, завдяки якій це чудове місце відпочинку в лісі стало улюбленим для сотень дітей, заступник голови райдержадміністрації Людмила Бровченко (на знімку), головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Алла Шпак, протоієрей церкви Преподобного Серафима Соровського, що в Оникієвому, отець Сергій. Серед почесних гостей свята була і секретар Оникїівської сільради Раїса Колодій.

Що ж до урочисто-концертної програми відкриття відпочинкової зміни, яка тривала більше години, то про це потурбувалися заступник директора оздоровчого комплексу з виховної роботи Галина Федорова (в період навчального року - вчителька Кіровської школи), вихователі загонів та директор Оникіївського сільського будинку культури Ірина Ігнатьєва зі своєю потужною командою культармійців. Тут були і рапорти командирів загонів президенту табору, а потім і директору оздоровчого комплексу, і урочисто-жартівлива клятва щодо того, як себе поводити під час відпочинку (крім дітей її склали також вихователі). І, звісно ж, кілька десятків вокальних і танцювальних номерів, де тон задавали оникіївські дівчата з гурту "Нон-стоп" - на знімку (так вони себе назвали), а від них не відставали самодіяльні артисти "приїжджих" відпочивальників, серед яких маловищани з інтелектуального клубу.

Напевне, варто відзначити і те, що кілька вокальних номерів прозвучало і у виконанні дорослих, і це безумовно добрий знак уваги до дітей та підтвердження тісної співпраці адміністрації  ОК з владою і громадою Оникієвого.

Ще щодо уваги. Про добробут, змістовний відпочинок і безпеку дітей тут дбають загалом два десятки дорослих на чолі з досвідченим, як тепер говорять, менеджером відпочинково-оздоровчої справи Валентиною Джигою. Завдяки її старанням, наполегливості оздоровчий комплекс нині є єдиним на території району подібним місцем відпочинку, причому не лише для дітей. Хоча працює на всю область, дбаючи влітку, під час канікул, про  дітей, які мають таку потребу, перебувають під опікою держави чи заслужили це право своїм інтелектом або спортивними здобутками.

В сучасних умовах утримати все в належному порядку, пройшовши "сито" тендерів, численних перевірок і контролю - не просто. Але Валентині Петрівні це вдається. І слава Богу - бо куди їхати дітям на відпочинок, якщо раптом щось станеться…

Налагоджено і взаємодію з райвідділом міліції - на території ОК "Лісова пісня" цілодобово чергують міліціонери. Тобто, все продумано і організовано так, щоб і з дозвіллям, і з харчуванням, і з безпекою проблем не виникало. Під час урочистого відкриття табору у ньому перебувало понад сто дітей. На кінець цього тижня їх тут буде понад півтори сотні. Різних, галасливих, кожен зі своїми звичками і характерами, але об"єднаних одним прагненням - гарно відпочити і набратися здоров"я, умови для цього тут є.