Засідання комісії з питань захисту прав дитини

15 лип. 2013
15 липня 2013 року голова районної державної адміністрації Палій В.І. провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської районної державної адміністрації на якій розглядалися питання призначення опікунства, доцільності позбавлення батьківських прав та затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. В засіданні комісії також брали участь заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В., начальник відділу соціальної роботи Маловисківського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Маркова Н.М., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Шевченко С.Г., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Шпак А.В.

15 липня 2013 року голова районної державної адміністрації Палій В.І. провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської районної державної адміністрації на якій розглядалися питання призначення опікунства, доцільності позбавлення батьківських прав та затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. В засіданні комісії також брали участь заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В., начальник відділу соціальної роботи Маловисківського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Маркова Н.М.,  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Шевченко С.Г., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Шпак А.В.