Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

26 черв. 2013
З метою реалізації в районі доручень Президента України щодо забезпечення працевлаштування молоді, 26 червня 2013 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту РДА за участю керівників загальноосвітніх навчальних закладів району та керівництва райдержадміністрації. В ході засідання начальник відділу освіти, молоді та спорту Олексій Руденко проінформував присутніх про ситуацію в частині попереднього працевлаштування випускників району. Так в 2012-2013 навчальному році в 11-х класах загальноосвітніх закладів району закінчили навчання 383 учні, з яких 14 учнів отримали золоті медалі, 7 - срібні медалі та 362 - звичайні атестати.

Із 383 випускників 11-х класів у вищі навчальні заклади (ВНЗ) ІІІ-ІV рівнів акредитації планують вступати 215 учнів, у минулому році із 473 випускників у ВНЗ всупили 211. Випускники цього року планують вступати на такі спеціальності: педагогічні - 68 учнів, медичні - 11 учнів, сільського господарства  – 38 учнів, культури - 14 і тд.

Із 403 випускників 9 - х класів продовжити навчання в 10 –11 класах планують 305 учнів тоді, як у минулому році - 362 (майже на три класи скоротилася кількість учнів). 56 випускників 9 - тих класів планують вступати у ВНЗ І-ІІ р. акр та 41 в ПТНЗ, до педагогічних училищ - 23 учні. До ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації планують також вступати і 66 випускників 11-х класів.

Також Олексій Руденко повідомив, що з початку 2012 - 2013 навчального року у заклади освіти району прибуло 16 молодих спеціалістів, 14  з яких навчалися за державним замовленням. На даний час 12 випускників педагогічних ВУЗів України уклали договори з відділом освіти,молоді та спорту  про працевлаштування на термін не менше, ніж 3 роки. Передбачається, що в 2013 році у заклади освіти району буде працевлаштовано 11 молодих спеціалістів з повною вищою освітою.

На порядок денний засідання колегії також виносились питання щодо закінчення 2012-2013 н. р. у загальноосвітніх закладах району (доповідач завідувач РМК Кислякова В.Ф.), щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» (доповідач головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Мельчуцький В.Г.), щодо результативності фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладах освіти району (підсумки спартакіади) (доповідач методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Рибак В.С.) та щодо підсумків роботи пришкільних таборів протягом червня 2013 року (доповідач головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Шпак А.В.).

У засіданні колегії взяла участь заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації Бровченко Л.В., яка наголосила: що працевлаштування молоді та забезпечення молодих спеціалістів житлом – одне з найголовніших завдань, яке ставить перед владою на місцях Президент України та відзначила високий рівень та якісну організацію проведення відпочинку учнів в пришкільних таборах загальноосвітніх закладів району.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Руденко О.А. підвів підсумки роботи колегії, акцентував увагу на підготовці закладів до роботи у новому навчальному році, організації роботи щодо впровадження нового Державного стандарту.