Святкування Міжнародного Дня Захисту дітей 1 червня 2013 року

1 черв. 2013
На виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України!» та з метою відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В., заступник голови районної ради Жовтило Л.Б, начальник відділу освіти, молоді та спорту Руденко О.А. взяли участь в урочистих заходах, які відбулись в Маловисківському міському парку. Заступник голови райдержадміністрації Бровченко Л.В. привітала присутніх зі святом від імені районної державної адміністрації, та передала поздоровлення міністра соціальної політики Наталії Королевської та Народного Депутата України Віталія Грушевського, вручила цінні подарунки загальноосвітнім навчальним закладам району та грамоти і подяки кращим учням Маловисківщини.

Свято розпочато парадом талановитих дітей та учнівської молоді, які пройшли урочистою ходою центральною вулицею міста до міського парку. В перших рядах колони бронзові призери Кубку України з брейн – рингу, бронзові призери Чемпіонату України по «Що?Де?Коли?», срібні призери Всеукраїнського синхронного турніру по  «Що? Де? Коли?», чемпіони України  по брейн – рингу, фіналісти Чемпіонату Європи – 2013 р. Клуб інтелектуальних ігор Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівники  Наталія Василівна та Геннадій Олексійович Бабаєві.

В колоні переможці другого етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії  наук України. Переможці обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів: Маловисківська гімназія: Колесник Анастасія, Кадубець Дмитро, Андрєєв Андрій, Поколенко Євгеній.

Маловисківська загальноосвітня школа №3: Лисенко Ольга, Кравченко Артем.

Оникіївська загальноосвітня школа: Попов Олександр, Статівка Віктор.

Хмелівська загальноосвітня школа: Пильщик Юлія.

Зразкова хореографічна студія «ТРІУМФ» Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Подолян Анна Анатоліївна. Цей колектив знають не тільки у нашому місті, а і за його межами.   Учасники конкурсів зі спортивно –бального танцю у м. Черкасах, Камянці, Кіровограді, Смілі, Умані. Призери багатьох конкурсів зі спортивного – бального танцю.

Зразкова художня студія Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості «Мистецька палітра», керівник Бондаренко Людмила Михайлівна. Студія налічує до восьмидесяти дітей, які займаються живописом, композицією, графічним малюнком, декоративним розписом, ліпленням. Переможці обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Хореографічний колектив «КОНВАЛІЯ», керівники Казачкова  Тетяна Михайлівна, Сімбаба Людмила Валентинівна. Колектив неодноразово ставав переможцем та призером районних та обласних конкурсів. Активно бере участь у міських заходах :  «Майданс по Маловисківські», «Шлях до незалежності», флеш – моб «Мала Виска - чистий дім».

У колоні йдуть переможці районного конкурсу дитячої та юнацької творчості «ДЗВІНОЧОК»: Чабан Сергій, Безпрозвана Оксана, гурт «Карамельки»- Плетеноташлицька   загальноосвітня школа,  Шевченко Дар’я, родина Небоги  – Лозуватська загальноосвітня школа, Байбузан Марина – Паліївська загальноосвітня школа, Матросова Ангеліна – Оникіївська загальноосвітня школа, Мальченко Софія, хореографічний колектив Хмелівської загальноосвітньої школи керівник Бершадська Олеся Вікторівна.

Завершували колону вихованці спортивної школи. Відділення «ДЗЮДО», тренер Тупчій Леонід Володимирович. Чемпіони та призери обласних, Всеукраїнських змагання: Шевченко Олександр, Тупчій Владислав, Корбу Аліна, Середа Ростислав, Приходько Владислав, Горова Вікторія, Красовська Ліна, Зарязко Микола, Сагайдак Марина, Касьян Максим, Сапенко Дмитро, Матієвич Максим. Кандидати в майстри спорту – Разелевич Сергій, Котовщук Настя. Вихованці відділення «ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ», керівник Шостак Олександр Вільямович. Чемпіони обласних, Всеукраїнських змагань – Заіка Ілона. Учасники районних, обласних змагань з «Волейболу.» Тренери Бойко Микола Іванович та Мулєнков Валерій Іванович.

Вихованці відділення «ФУТБОЛ» тренери Іванов Сергій Михайлович та Садовник Віктор Вікторович.

В ході свята організовано виставку творчих робіт мистецьких шкіл району «Від талановитого педагога – до талановитого учня» та робіт дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе-і у тебе повірять інші», проведено конкурс дитячих малюнків «З Україною в серці» та майстер-клас «Маловисківський колограй» з виготовлення дитячих іграшок власними руками.