Семінар–практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів –організаторів

19 квіт. 2013
19 квітня 2013 року на базі Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар–практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів –організаторів.

19 квітня 2013 року на базі Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар–практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи    та педагогів –організаторів.

Тема семінару:«Екологічне виховання молоді – важлива складова загальної освіти й чинник розвитку гуманістичного суспільства».

Мета: ознайомити учасників семінару з організацією роботи по формуванню екологічних компетентностей школярів, впровадження їх у навчально-виховний процес.

Заходи, які підготували вчителі та учні школи, були приурочені Дню довкілля та місячнику по благоустрою території.

На початку семінару педагог-організатор школи Заєць В.С. представила гостям проект «Чисте село – наше майбутнє».

Психологи Чернишова В.А. та Цапко Е.В. провели тренінг «Усі ми пасажири одного корабля, що називається Земля», під час якого педагоги – організатори вирішували проблему покращення екологічної ситуації на території Маловисківського району.

Виставу екологічного театру «Еколайф» представив заступник директора з виховної роботи Сафронов О.М..

На підтримку проекту «Чисте село – наше майбутнє»  учні школи взяли участь в  екологічному флеш – мобі.

Під час семінару були розглянуті питання:

·        «Про організацію оздоровлення  учнів  влітку 2013 року» (головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту А.Шпак);

·        Про збереження життя і здоров’я дітей під час літнього відпочинку (методист РМК В.Туз );

·        Про участь у проектах «Зірка пам’яті» та «Я - ми- родина - Україна»  (методист РМК С.Подручна);

Підсумок семінару підвела методист РМК С. Подручна.

Відділ освіти, районний методичний кабінет, всі учасники семінару щиро дякують директору школи О.І.Панову, заступнику з виховної роботи

О.М. Сафронову, педагогу організатору В.С. Заєць, всім працівникам школи за змістовні та добре організовані заходи, гостинність і  сподіваються, що, реалізувавши цієї весни екологічний проект «Чисте село – наше майбутнє», учням школи буде прищеплено любов до рідного села, помножену на любов до рідної землі, яка так потребує уваги та захисту.