Підготовка до « Літо – 2013»

17 квіт. 2013
17 квітня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В. провела розширену нараду з питання організації проведення оздоровчої кампанії в районі в 2013 році. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, голови профспілкових комітетів організацій, підприємств, установ району, керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, керівник оздоровчого комплексу «Лісова пісня» - Джига В.П.

17 квітня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В. провела розширену нараду з питання організації проведення оздоровчої кампанії в районі в 2013 році. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  міський, селищний, сільські голови, голови профспілкових комітетів організацій, підприємств, установ району, керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, керівник оздоровчого комплексу «Лісова пісня» - Джига В.П.

Розглянуто питання:

1.     Про підсумки проведення оздоровлення в 2012 році та плани оздоровлення на 2013 рік;

2.     Про організацію медичного забезпечення в закладах оздоровлення та відпочинку в 2013 році

3.     Про санітарно-гігієнічний стан закладів оздоровлення та відпочинку району.

4.     Про стан забезпечення пожежної безпеки в 2013 році об’єктів відпочинку та оздоровлення

Дано доручення відповідним службам забезпечити у 2013 році різними формами відпочинку та оздоровлення дітей, особливо дітей соціально незахищених категорій не менше 60% від загальної чисельності дітей шкільного віку, у тому числі 10 % дітей у стаціонарних оздоровчих закладах та розглянути питання організації проведення оздоровчої кампанії в районі на колегії районної державної адміністрації.