Cемінар-практикум учителів української мови

8 жовт. 2013
8 жовтня 2013 року відбувся семінар-практикум учителів української мови та літератури з проблеми «Впровадження Нового державного стандарту: освітня галузь «Мови та літератури»». Захід проведено на базі Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст. (директор Майстренко Олександра Павлівна). В ході семінару розглянуто Положення про Новий державний стандарт, методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 5 класі (за НДС), наказ про орієнтовні вимоги оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти, проаналізовано структуру підручників з української мови та літератури для 5 класу.

Практичний аспект семінару включав відвідання відкритих уроків з української мови та літератури (урок української літератури у 5 класі на тему «Творчість Галини Малик. Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» учитель Акстолевич Тетяна Вікторівна, урок української літератури у 7 класі на тему «Тарас Шевченко «Тополя». Романтична ідея незнищенності справжнього кохання, краси, вірності» учитель Конельська Людмила Василівна, урок української мови в 11 класі на тему «Не і ні з різними частинами мови» учитель Дебель Олена Петрівна). Також в рамках роботи семінару-практикуму відбулося засідання круглого столу на тему «Нововведені твори з української літератури у 5 класі». Власними методичними родзинками ділилися учителі-словесники району: Білан Н.В., Царалунга Н.В., Борейко О.В., Петрова Н.М., Чабан Л.Г., Акстолевич Т.В., Яриш Т.Г.