Урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників освіти

2 жовт. 2013
2 жовтня 2013 року в районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників освіти.

Зі словами вітання до освітян району звернулись голова Маловисківської районної державної адміністрації Палій Валерій Іванович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА Руденко Олексій Анатолійович та голова районного комітету профспілки працівників освіти Барановський Валерій Дмитрович.

В межах урочистостей кращі педагоги району отримали нагороди Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної ради, Маловисківської районної державної адміністрації, Маловисківської районної ради, а також відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА та райкому профспілки.

Чудові виступи працівникам освітянської ниви подарували зразковий хореографічний колектив «Тріумф» районного будинку дитячої та юнацької творчості (кер. Анна Подолян),  учасники вокального гуртка сольного співу РБДЮТ (кер. Віталій Дегнер), учні Великовисківської школи естетичного виховання (кер. Інна Шупейко), керівник хореографічної студії «Крок вперед» Смолінського НВО Ірина Корчінська, вчителі музичного мистецтва Смолінського НВО та Мануйлівського НВК Сергій Шевченко та Юрій Ліпін.