День дошкільника

26 вер. 2013
26 вересня 2013 року в актовому залі районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулись урочистості з нагоди святкування Дня вихователя та всіх працівників дошкільної освіти.

На урочистості завітали голова районної державної адміністрації Палій Валерій Іванович, голова районної ради Сосновська Світлана Миколаївна, заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Людмила Василівна, міський голова Гульдас Юрій Леонідович та начальник відділу освіти, молоді та спорту Руденко Олексій Анатолійович.

Розпочалося дійство з перегляду виставки творчих робіт працівників та вихованців дошкільних навчальних закладів району, яка приємно здивувала всіх присутніх розмаїттям та креативністю.

Далі відбулась нарада за участі очільників району та міста, в ході якої обговорювались важливі питання, що стоять перед працівниками дошкільної освіти на даний момент.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту в своєму виступі оцінив на належному рівні методичну роботу працівників дошкільної освіти.

Валерій Іванович Палій наголосив, що у дошкілля району попереду дуже великі перспективи в плані розвитку, але для цього треба прикласти певних зусиль, щоб виконати всі поставлені перед ними завдання. Це  і термінове внесення дошкільних закладів до уніфікованої системи електронної реєстрації черг, і збільшення відсотку  охоплення всіма видами дошкільної освіти дітей віком від 2 до 6 (7) років, і 100-відсоткове дотримання норм харчування в дошкільних закладах та ін.

Зі святом всіх присутніх привітала й голова районної ради Сосновська Світлана Миколаївна, яка в своєму виступі подякувала працівникам дошкільної освіти за їх нелегку працю, порівняла дитячі садки Маловисківського району з подібними дошкільними закладами Київської та Полтавської області, де їй доводилось побувати. Як виявилось, наші садочки нічим не гірші, а в дечому і кращі від тих, де їй довелось побувати на виїзних засіданнях.

Про перспективи розвитку дошкільної освіти міста говорив і міський голова Гульдас Юрій Леонідович.

По закінченні наради грамотами відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації були нагороджені кращі вихователі та завідуючі дошкільних закладів.

Урочистості продовжив "Дошкільний калейдоскоп" - презентаційно-вітальна програма, підготована працівниками дошкільних закладів району.

Також працівників дошкілля вітали учні зразкової хореографічної студії "Тріумф" (керівник Анна Подолян) та гуртка сольного співу (керівник Віталій Дегнер). Святковий настрій було забезпечено!

Заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Людмила Василівна привітала всіх присутніх зі святом, побажала міцного здоров'я, наснаги, подякувала за чудово організовані урочистості та висловила сподівання, що цей захід стане традиційним для працівників дошкілля.