Робочий візит голови районної державної адміністрації Палія В.І.в Маловисківський дошкільний навчальний заклад № 3 «Ромашка»

24 вер. 2013
24 вересня 2013 року в Маловисківському дошкільному навчальному закладі № 3 «Ромашка» з робочим візитом побували голова районної державної адміністрації Палій В.І.та голова районної ради Сосновська С.М. Керівну делегацію супроводжували міський голова Гульдас Ю.Л., начальник відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації Руденко О.А. та методист районного методичного кабінету Шведенко Л.О.

Завідуюча ДНЗ Зовва Н.М.  організувала для гостей екскурсію закладом, в ході якої  присутні побували в групах, в тому числі і в новоствореній додатковій шостій групі, яка почала діяти з 1 вересня 2013 року, в музичному залі, де якраз проходило заняття і малюки вчились водити хоровод. Відвідуючи групи, очільники району мали змогу поспілкуватись із вихователями та вихованцями дитячого садка. В бесіді з медичною сестрою Шапошніковою А.В.  голова РДА цікавився харчуванням дітей, в тому числі і денним меню.

Під час візиту мова йшла про облаштування старших груп комп’ютерами для роботи на них дітей, адже з ініціативи міського голови Гульдаса Ю.Л. вже придбано 2 компютери, щоб всі діти, особливо ті, які не мають компютерної техніки вдома, могли  набути елементарних навичок користування ПК. Юрій Леонідович повідомив, що в дошкільних закладах міста з дітьми працює викладач іноземної мови, яка навчає дітей спілкуванню англійською.

Насамкінець голова РДА Палій В.І. наголосив на необхідності внесення дошкільних закладів освіти до уніфікованої системи електронної реєстрації дітей для отримання місць у дошкільних навчальних закладах.