Позашкільне дозвілля дітей – невід’ємна ланка виховання підростаючого покоління

19 вер. 2013
19 вересня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Людмила Бровченко взяла участь в проведенні Дня відкритих дверей у районній станції юних техніків.

- Цього року свято пройшло з нагоди проведення у 2013 році Року дитячої творчості та в рамках популяризації і реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в галузі освіти. Адже позашкілля – невід’ємна ланка системи безперервної освіти юних вихованців, одним з основних завдань якого є створення умов для розвитку фізичного, творчого, інтелектуального та духовного розвитку дітей у вільний від навчання час, - зазначила заступник голови райдержадміністрації Людмила Бровченко.

В ході заходу Людмила Бровченко ознайомилась з роботою гуртків станції, які працюють за такими напрямами: науково-технічний, декоративно-ужитковий, еколого-природничий.

В 2013-2014 навчальному році в закладі працює 30 гуртків, в них 39 груп, в яких навчається 563 вихованців. В закладі працює 17 педагогів.

На базі сільських шкіл працює 18 гуртків станції юних техніків, в яких налічується 23 групи - 360 вихованців, на базі міських шкіл працюють 3 гуртки на базі Смолінського НВО - гурток.

Педагогічний колектив закладу продовжує працювати над методичною проблемою «Розвиток творчих здібностей, технічних обдарувань та екологічної культури учнівської молоді засобами позашкільного виховання в умовах реалізації державної програми національного виховання».

Підводячи підсумки Людмила Бровченко наголосила, що позашкільне дозвілля молоді нерозривно пов’язане з перспективним майбутнім країни.