Вироби декоративно - ужиткового мистецтва зацікавили кіровоградців

19 вер. 2013
В Ковалівському парку м. Кіровоград, відбулися урочистості з нагоди Дня працівників позашкільних установ, які відвідали і позашкільники нашого району – педагоги і учні з Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості та Маловисківської станції юних техніків.

Позашкільні заклади нашого району презентували на заходах свої роботи. Культорганізатор районного будинку дитячої та юнацької творчості В.Шелест підготувала презентацію закладу у вигляді літературно-художньої експозиції. Співочі і танцювальні таланти представили керівники гуртка сольного співу В.Дегнер та зразкової хореографічної студії «Тріумф» А.Подолян. Кіровоградців зацікавили виставки робіт учнів та педагогів районного будинку дитячої та юнацької творчості та станції юних техніків.

Педагогами районного будинку дитячої та юнацької творчості (А.Яковенко, Л.Романенко, А.Коробко, Ж.Ткаченко, Н.Теровець) проведено майстер-класи для кіровоградців декоративно-прикладного мистецтва по виготовленню ляльки-мотанки, м’яких іграшок, фріволіте. Зацікавились кіровоградці і  іншими здобутками вихованців будинку дитячої та юнацької творчості, зокрема здобутками Ліги інтелектуальних ігор – керівник Н.Бабаєва, художні твори зразкової художньої студії «Мистецька палітра» - керівник Л.Бондаренко, фото роботи гуртківців фотомайстрів – керівник А.Кісіль.