Робоча нарада завідуючих ДНЗ

18 вер. 2013
18 вересня 2013 року в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА відбулась нарада завідуючих дошкільними навчальними закладами району.В ході наради було обговорено план роботи на 2013-2014 навчальний рік, затверджено графік методичних форм роботи, адже в цьому році працюватимуть 12 методичних формувань працівників дошкільної освіти: це районні методичні об'єднання завідуючих ДНЗ, вихователів різних вікових груп, музичних керівників, медичних сестер, а також творча лабораторія, творча група, школа кадрового резерву, школа педагогічної майстерності з фізичного виховання, майстер-клас методиста Павленко К.І.

18 вересня 2013 року в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА відбулась нарада завідуючих дошкільними навчальними закладами району.В ході наради було обговорено план роботи на 2013-2014 навчальний рік, затверджено графік методичних форм роботи, адже в цьому році працюватимуть 12 методичних формувань працівників дошкільної освіти: це  районні методичні об'єднання завідуючих ДНЗ, вихователів різних вікових груп, музичних керівників, медичних сестер, а також творча лабораторія, творча група, школа кадрового резерву, школа педагогічної майстерності з фізичного виховання, майстер-клас методиста Павленко К.І.

До відома керівників було доведено графік атестації дошкільних закладів. Так в 2014 році атестуватимуться три заклади: Злинський ДНЗ "Сонечко", Плетеноташлицький ДНЗ "Берізка", Хмелівський ДНЗ "Струмочок".

Одним з важливих питань наради стало обговорення участі дошкільних закладів в еколого-просвітньому проекті по збору відпрацьованих побутових елементів живлення "Здай батарейку - врятуй крота". Мова йшла про організацію збору відпрацьованих батарейок на базі дошкільних закладів.

Завідуючі ДНЗ підтримали даний проект, а отже працівниками дошкільних закладів буде максимально поширюватись інформація серед батьків дошкільників про шкідливість для природного середовища відпрацьованих побутових елементів живлення, будуть встановлені контейнери для їх збору. Методист з питань дошкільного виховання Шведенко Л.О. довела до відома завідуючих поетапний план заходів проекту та передала для використання в роботі агітаційні матеріали та наклейки на контейнери.

Насамкінець було обговорено ряд поточних питань, в тому числі звірка картотеки педагогічних працівників дошкільних закладів освіти, підготовка до опалювального сезону та ін.

Новий навчальний рік обіцяє бути неспокійним, плідним, креативним. Хочеться побажати всім працівникам дошкільної освіти в переддень їх професійного свята плідної праці, негаснучого запалу, розуміння та плідної співпраці з батьківським колективом, та саме головне - ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я!