День фізичної культури і спорту

13 вер. 2013
В міських змаганнях на стадіоні «Колос» взяли участь всі заклади міста – школа №3 та №4, гімназія та школа-інтернат – близько 200 учнів. Змагались юні спортсмени з бігу на 30, 60, 100м та естафетах 4×100м і змішаній 8×50м. Разом з легкоатлетами змагались збірні команди шкіл з волейболу і баскетболу. Та самим захоплюючим видом змагань були змагання – конкурс на кращого богатиря м. Мала Виска із силового триборства (підтягування на перекладині, віджимання на кільцях паралельних брусів та вихід силою в упор на високій перекладині).

Переможцями серед найсильніших юнаків міста стали: перше місце Панков Владислав – міська ЗШ №4, який підтягнувся 31 раз, віджався на брусах – 33 рази та виконав вихід силою, на дві руки, в упор – 11 разів, друге місце за Середою Ростиславом і третє – Бур’ян Вадим та Птахін Дмитро.

В ігрових видах (баскетбол і волейбол) місця розподілились так – баскетбол: перші учні ЗШ №3, друге – гімназія, треті – школа-інтернат; волейбол: - перша ЗШ №4, друга ЗШ №3 та гімназія – третя.

В відкритті свята та нагородженні переможців взяли участь заступник голови райдержадміністрації Людмила  Бровченко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Алла Шпак, методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Валентин  Рибак, директор дитячо-юнацької спортивної школи  Сергій  Іванов, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Булат.

Людмила Бровченко відмітила , що популяризація у районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом є  головною метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України „Діти-майбутнє України»