Профілактичний захід «Урок»

3 вер. 2013
З вересня 2013 року з метою виявлення дітей шкільного віку, які не приступили до навчання на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, РЦ СССДМ, виконкомами міської, селищної та сільських рад проведено профілактичний захід „Урок”.

З вересня 2013 року з метою виявлення дітей шкільного віку, які не приступили до навчання на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з відділом освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації, РЦ СССДМ, виконкомами міської, селищної та сільських рад  проведено профілактичний захід „Урок”.

Рейд проведено на всіх 20 територіях міської, селищної та сільських рад з метою охоплення навчанням всіх дітей шкільного віку.

До навчання у 23 загальноосвітніх школах району приступили  4063 учнів, з них у Маловисківській школі-інтернат - 150 дітей.