Районна конференція педагогічних працівників

30 серп. 2013

Традиційно, перед початком нового навчального року освітяни підводять підсумки роботи за минулий навчальний рік та визначають перспективи на наступний.

30 серпня 2013 року у Маловисківському районному будинку культури проведено районну конференцію педагогічних працівників «Про підсумки розвитку освітньої галузі у 2012-2013 році, перспективи нового навчального року та впровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної освіти». На конференцію запрошено колективи 22 загальноосвітніх навчальних закладів, 2 позашкільних та 17 дошкільних закладів – близько 480 педагогічних працівників. Гості конференції – голова Маловисківської районної державної адміністрації Палій Валерій Іванович, голова Маловискіської районної ради Сосновська Світлана Миколаївна, заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації Бровченко Людмила Василівна, міський голова Гульдас Юрій Леонідович, начальник відділу культури і туризму Левченко Любов Анатоліївна, директор школи мистецтв Лойтра Петро Леонідович, директор Маловисківського районного будинку культури Туз Ігор Володимирович. Привітання з початком нового навчального року від народного депутата України В. Грушевського та подарунки для першокласників району передав помічник-консультант народного депутата України Гульдас Сергій Юрійович.

Перед початком засідання запрошені відвідали виставку робіт педагогічних та учнівських колективів району «Моя творчість тобі, рідний краю». Цьогорічна виставка неабияк зацікавила гостей. Головою Маловисківської районної державної адміністрації В. Палієм внесено пропозицію ще раз продемонструвати роботи під час святкування 90 річниці Маловисківського району, що буде відзначатись 7 вересня цього року. За кращу підготовку виставки відзначено колективи Мар`янівської ЗШ І-ІІІ ст., Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст., Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст., Смолінського НВО, Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст., Розсохуватської ЗШ І-ІІ ст., Маловисківського ДНЗ «Ромашка», Хмелівського ДНЗ «Струмочок», Маловисківського ДНЗ «Чебурашка», Мар`янівського ДНЗ «Ромашка», Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, роботи гуртківців станції юних техніків, що працюють на базі Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст.

Пленарна частина конференції педагогічних працівників розпочалась виступом начальника відділу освіти, молоді та спорту Руденка Олексія Анатолійовича. У виступі озвучено основні напрями модернізації освіти: організація роботи щодо впровадження Державних стандартів початкової та загальної середньої освіти, оновлення навчально-матеріальної бази закладів, комплексна інформатизація та комп'ютеризація закладів, впровадження нових інформаційних технологій у навчальний процес. Визначені рейтингові показники розвитку галузі освіти за минулий навчальний рік (8 місце). Значну увагу у виступі відведено підготовці закладів до нового навального року, забезпеченню виконання заходів програм «Шкільний автобус», «Шкільна парта», «Впровадження профільного навчання на 2013-2015 роки, «Інформаційні та комунікаційні технології в освіті Маловисківського району на 2011-2015 роки», «Розвитку позашкільної освіти Маловисківського району та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 року». Чільне місце у виступі мало питання щодо охоплення дітей дошкільною освітою.

На конференції педагогічних працівників презентовано роботу вчителя початкових класів Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст. Голованової Ольги Володимирівни «Злинка: від витоків до сьогодення». Книга присвячена історії села Злинка Маловисківського району. У серії нарисів автор оприлюднює багато цікавих аспектів минувшини її малої батьківщини. Нариси виконані у науково-популярному стилі і є цікавими для істориків краєзнавців учнів шкіл та усіх тих, хто цікавиться минулим рідного краю.

Цього навчального року педагогічний склад району поповнився 12 молодими вчителями. Під час конференції молодих спеціалістів привітали та вручили цінні подарунки голова Маловисківської районної державної адміністрації Палій В.І., голова районної ради Сосновська С.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Руденко О.А. та голова райкому профспілки працівників освіти Барановський В.Д.

На завершення конференції за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня знань найкращих освітян району нагородили почесними грамотами та подяками департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, грамотами та подяками Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, грамотами відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації.

Вітальну частину конференцію педагогічних працівників підготували вихованці Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості -  колектив зразкової хореографічної студії «Тріумф» та колектив районного будинку культури – хореографічна студія «Конвалія». А на завершення прозвучала вітальня пісня-подарунок від молодого спеціаліста, вчителя музичного мистецтва Смолінського НВО Шевченка Сергія Миколайовича «Я пісню дарую вам».