Секційне засідання вчителів географії

27 серп. 2013
27 серпня 2013 року на базі Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів відбулося секційне засідання вчителів географії. Основною метою проведення секційних занять стали підготовка до початку 2013-2014 навчального року, готовності педагогів до впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

Під час проведення засідання підведені підсумки 2012 – 2013 навчального року та визначені напрямки діяльності на 2013 – 2014 навчальний рік.

В зв′язку з переходом на новий Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти особливу увагу приділили методичним рекомендаціям щодо організації навчально-виховного процесу у п′ятих класах, методичним рекомендаціям з вивчення природознавства та ознайомленню з програмою з природознавства.

Учителі географії долучилися до обговорення нової програми з географії, яка вступить в дію у 2014-2015 навчальному році.