Лісова пісня радо зустріла дітей

25 черв. 2013
З 25 червня в стаціонарному оздоровчому закладі оздоровчий комплекс «Лісова пісня» оздоровлюється 33 категорійних дітей, заплановано використати 99, 9 тис. грн., що відповідає коштам використаним у 2012 році. Планується оздоровити: 12 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей-чорнобильців-2 , дітей-інвалідів-3, 3 з багатодітних, 1 з малозабезпечених сімей, 1дитина з прийомної сім’ї, 7- обдарованих і талановитих призерів Міжнародного, переможців Всеукраїнських, обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що?Де? Коли?

З 25 червня  в  стаціонарному оздоровчому закладі оздоровчий комплекс «Лісова пісня»  оздоровлюється 33  категорійних дітей, заплановано використати 99, 9 тис. грн., що відповідає коштам використаним у 2012 році.             Планується оздоровити: 12 дітей-сиріт та   позбавлених батьківського піклування, дітей-чорнобильців-2 , дітей-інвалідів-3, 3  з багатодітних,  1 з малозабезпечених сімей,  1дитина  з прийомної сім’ї, 7- обдарованих і талановитих  призерів Міжнародного,  переможців Всеукраїнських,  обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що?Де? Коли?

За рахунок коштів обласного бюджету 22 категорійних  дітей з загальноосвітніх закладів району теж оздоровлюються в ОК «Лісова пісня».