Засідання науково-методичної ради районного методичного кабінету

21 черв. 2013
21 червня у залі засідань Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості проведено розширене засідання науково-методичної ради районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту за участю заступників директорів з навчально-виховної роботи.

У травні-червні 2013 року районним методичним кабінетом проведено вивчення питань закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у закладах освіти району, тож на засіданні розглянуто дане питання (доповідь завідувача РМК Кислякової В.Ф.).

Також у рамках обласного плану заходів з популяризації та реалізації нових соціальних ініціатив президента України В.Ф. Януковича темою тижня визначено «Реалізація у регіонах завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя» тож на нараді розглянуто питання щодо стану фізичного виховання та спорту в загальноосвітніх закладах (доповідь методиста зі спортивно-масової роботи Рибака В.С.).

Актуальною для освітян є тема підготовки до проведення серпневої педагогічної конференції освітян, оформлення виставки, участі району у обласній ярмарці педагогічний ідей, що відбудеться 20 серпня 2013 року в обласному центрі дитячо-юнацької творчості, планування роботи на наступний навчальний рік та ряд інших питань. Після проведення науково-методичної ради заступники директорів ділились досвідом з питань організації методичної роботи у закладі. Цікавими презентаціями поділились заступники директорів з навчально-виховної роботи Паліївської ЗШ І-ІІІ ст. Лєскова Т.М., Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст.. Грабовий С.Я., Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. Ільченко Т.А., Злинської ЗШ № 2 І-ІІІ ст. Кузнєцова Л.І.

У засіданні науково-методичної ради брав участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА Руденко О.А.

Олексій Анатолійович акцентував увагу колег на питанні підготовки закладів до нового навчального року, впровадження нових Державних стандартів освіти.

20 червня у рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» начальник відділу освіти, молоді та спорту побував на нараді, яку проводив департамент освіти і науки обласної державної адміністрації за участі головного спеціаліста департаменту загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, тож начальник відділу освіти зупинився на питаннях, які обговорювались на нараді: особливості впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної освіти, організація вивчення другої іноземної мови в закладах освіти та готовність навчальних закладів району до впровадження Державного стандарту.