"ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ" – 2013!

25 лют. 2013
До свята готувалися заздалегідь... У школі кипіла робота: було оголошено конкурс на кращі малюнки та плакати спортивної тематики для оформлення виставки у спортзалі, велася підбірка матеріалів до написання сценарію з нагоди урочистого відкриття свята. Вперше Смолінська загальноосвітня школа № 2 ІІ-ІІІ ступенів мала зустріти учасників обласного спортивно-масового заходу для дітей “Олімпійське лелеченя” з дев”яти районів: Новоархангельського, Новоукраїнського, Голованівського, Вільшанського, Новомиргородського, Гайворонського, Добровеличківського, Ульянівського. Від Маловисківського району випала честь виступити команді Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, адже вона отримала перемогу в районних змаганнях, “ бо тут учні – переможці неодноразові, Футболісти, атлетисти, спортсмени чудові”.

До свята готувалися заздалегідь... У школі кипіла робота: було оголошено конкурс на кращі малюнки та плакати спортивної тематики для оформлення виставки у спортзалі, велася підбірка матеріалів до написання сценарію з нагоди урочистого відкриття свята. Вперше Смолінська загальноосвітня школа № 2 ІІ-ІІІ ступенів мала зустріти учасників обласного спортивно-масового заходу для дітей “Олімпійське лелеченя” з дев”яти районів: Новоархангельського, Новоукраїнського, Голованівського, Вільшанського, Новомиргородського, Гайворонського, Добровеличківського, Ульянівського. Від Маловисківського району випала честь виступити команді Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, адже вона отримала перемогу в районних змаганнях, “ бо тут учні – переможці неодноразові,   Футболісти, атлетисти, спортсмени чудові”.

І ось настав довгожданий день. 19 лютого 2013 року. Першою прибула команда Гайворонського району. Це учні Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів на чолі з учителем фізкультури Матвійчуком Юрієм Івановичем. Не забарилися й інші команди, підтягнуті, одностайні, в спортивному одязі.

Завітали гості з Кіровограда: начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України Шевченко Олександр Володимирович, заступник голови регіонального відділення НОК в Кіровоградській області Сємєнєц Лариса Мойсеївна, начальник відділу обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України Панкул Валентин Іванович та Голєнкова Валентина, майстер спорту Міжнародного класу зі спортивної гімнастики, багаторазова чемпіонка України, Європи, учасниця Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні.

Розпочалося свято словами:

Святково, весело в спортивнім залі –

До нас сьогодні гості завітали!

Стартує в нашій школі не щодня

Всеукраїнська гра “Лелеченя”!

А пісня у виконанні учениці школи Полонець Катерини не просто усім сподобалась, а зачарувала, додала спортивного драйву. Привітали спортсменів “гості стародавньої Еллади” Зевс (Афанасенко Ілля) та прекрасна Афродіта (Шраменко Яна), а також учасники танцювальної групи “Крок уперед” під керівництвом Корчинської Ірини.

Підняти Олімпійський прапор та пронести колом Пошани Олімпійський вогонь було запрошено майстра спорту, призера Радянського Союзу, чемпіона України, тренера команди дзюдоїстів Токарєва Василя Філімоновича, майстра спорту, призера Універсіади України, чемпіона України, багаторазову чемпіонку обласних, Міжнародних і Всеукраїнських турнірів, тренера Ковальову Марину та спортсменів школи, призерів  змагань по дзюдо Вербовського Івана, Хаяна Романа, Томенка Валерія, Лінник Олександру, Шамсудінова Владислава, срібного призера чемпіонату України (м. Дніпропетровськ).

Після клятви олімпійців: докладати всі зусилля задля перемоги, виявляти волю і терпіння, благородство і мужність, ставитись до суперників з повагою -  ведучі свята (Лиховій Олена та Васюков Ілля) надали слово головному судді, інспектору Маловисківського відділу освіти Рибаку Валентину Сергійовичу.

Хоча велась активна, енергійна, спортивна боротьба, в залі панувала атмосфера взаємопідтримки, дружби, як і повинно бути під час змагань. Команди восьми районів (Вільшанський район не прибув) мужньо пройшли всі етапи боротьби. Присутнім сподобались презентації команд музичним супроводом, синхронністю виконання рухів. Гайворонський район здивував усіх побудовою спортивної піраміди під час представлення команди, а Маловисківський район – одностайністю, дружністю та технічною вправністю під час естафети. Тож не дивно, що місця розподілилися таким чином:

1м. – Маловисківський район

2 м. – Новомиргородський район

3 м. – Гайворонський район

4 м. – Добровеличківський район

5 м. – Голованівський район

6 м. – Новоукраїнський район

7 м. – Новоархангельський район

8 м. – Ульянівський район

Переможцям було вручено грамоти та подарунки. По закінченні свята усі команди та команда-переможниця сфотографувалися з гостями свята.

Спортивно-масовий захід “Олімпійське лелеченя” завершився, але згадка про нього залишеться, тому що з”явилися нові знайомства, нові прагнення зустрічей і чесних перемог, які обов”язково будуть попереду; такі спортивні заходи сприяють філософському осмисленню буття, виховують позитивне ставлення до здорового способу життя.

Заступник директора з виховної роботи

Смолінської ЗШ № 2 ІІ-ІІІ ступенів   Петрова Н.М.