Сенсорно-пізнавальний розвиток дітей раннього віку засобами ігрової діяльності

10 лют. 2017
В основному Базовому компоненті дошкільної освіти особливу увагу приділено сенсорному розвитку дитини. Так, освітня лінія «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» передбачає «формування доступних дитині дошкільного віку уявлень, еталонів, що відображають ознаки, властивості, відношення предметів і об'єктів навколишнього світу». Основа пізнавального розвитку дитини - сенсорний розвиток.

Сенсорний розвиток дитини - це розвиток її відчуттів і сприймань, формування уявлень про зовнішні властивості предметів: форму, колір, розмір, положення у просторі тощо. Для кожного віку визначені завдання сенсорного виховання, які відповідають рівню розвитку сприймання і водночас сприяють переходу до вищих рівнів.
 09 лютого 2017 року в Смолінському ДНЗ № 3 "Ромашка" відбулося засідання методичного об'єднання вихователів груп раннього віку з проблеми "Сенсорно-пізнавальний розвиток дітей раннього віку засобами ігрової діяльності". З матеріалами засідання МО можна ознайомитися нижче.