Посвята в туристи в Копанській школі

7 черв. 2013
Із задоволенням діти чекали цього дня. Ось він і настав!!! Із рюкзаками вирушили до місцевого саду. Вихователь Лисенко В.І. навчив учнів правильно розпалювати багаття, вчитель фізичного виховання Максим Чумак та вихователь Олександр Трач разом із дітлахами розбивали палатки. На свіжому повітрі хлопці грали в м’яча, а дівчата – в бадмінтон. Всі із задоволенням смакували запашну картоплю з салом, спечену власноруч у фользі на вогнищі.

Із задоволенням діти чекали цього дня. Ось він і настав!!!

Із рюкзаками вирушили до місцевого саду. Вихователь Лисенко В.І. навчив учнів правильно розпалювати багаття, вчитель фізичного виховання Максим Чумак та вихователь Олександр Трач разом із дітлахами розбивали палатки. На свіжому повітрі хлопці грали в м’яча, а дівчата – в бадмінтон. Всі із задоволенням смакували запашну картоплю з салом, спечену  власноруч у фользі на вогнищі.

День рибака

У гарний літній погожий день всі дружно вирушили на рибалку до місцевого центрального ставка с. Копанки. Підготовка до цієї улюбленої справи розпочалася ще звечора: накопали черв’яків, наварили каші для приманки риби, полагодили вудки. Юні рибаки розділилися на групи, а хто і поодинці розмістилися вздовж берега. Улов не забарився. Першого карасика спіймала Прокопчук Настя(на фото). Найбільшу кількість риби (55 штук) спіймала Дузенко Олена. Саме вона здобула перемогу в номінації «Найкращий рибалка».Хлопцям у цей день не дуже щастило, проте найбільшу рибину спіймав Затуливітер Ігор. Спійману рибу діти забрали додому і разом з батьками зварять запашну юшку.