«Веселі старти»

10 черв. 2013
10 червня 2013 року на відпочинковому майданчику Маловисківського РБДЮТ відбулися «Веселі старти». Учасниками змагань були учні 4-х класів Маловисківської ЗШ №3 І-Ш ступенів. Діти з цікавістю брали участь у конкурсах: «Знайомство», «Пташки в гніздечках», «Саджаємо картоплю», «Мисливиць та зайці» та інші. В кінці змагань відбулася музична гра «Заспіваймо, друзі». Конкурси проходили під музичний супровід керівника гуртка «Сольний спів» Дегнера В.І. Підготували конкурси культорганізатор Шелест В.А. та психолог Горобець В.В.

10 червня 2013 року на відпочинковому майданчику Маловисківського РБДЮТ відбулися «Веселі старти». Учасниками змагань були учні 4-х класів Маловисківської ЗШ №3  І-Ш ступенів. Діти з цікавістю брали участь у конкурсах: «Знайомство», «Пташки в гніздечках», «Саджаємо картоплю», «Мисливиць та зайці» та інші.  В кінці змагань відбулася музична гра «Заспіваймо, друзі». Конкурси проходили під музичний супровід керівника гуртка «Сольний спів» Дегнера В.І. Підготували конкурси культорганізатор Шелест В.А. та психолог Горобець В.В.