Літній відпочинок 2013

5 черв. 2013
У рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України!» під час оздоровчої компанії 2013 року в 19 таборах з денним перебуванням на базі загальноосвітніх закладів району буде оздоровлено 2144 дітей (70% від загальної кількості дітей району).

На харчування дітей в  пришкільних таборах заплановано використати 189, 2 тис. грн. бюджетних коштів. Загальна сума на забезпечення роботи пришкільних таборів складає 281,2 тис. грн., планується залучити позабюджетних  коштів 40,0 тис.грн. Підлягають оздоровленню в 2013 році  в таборах з денним перебуванням: діти – сироти - 22; діти позбавлені батьківського піклування - 64; діти – інваліди – 39; діти – чорнобильці – 41; діти з багатодітних сімей – 504.

Організовано роботу профільного загону (інтелектуальні ігри) учнів 5-8 класів гімназії. Маючи шкільні автобуси та користуючись послугами обласних туристичних агенцій, приватних перевізників школярі здійснюють туристичні поїздки в музеї, театри м. Кіровограда, Умані, Миколаєва, Чигирина, Черкас та інших міст України. Планується охопити екскурсіями 975 вихованців загальноосвітніх та позашкільних закладів.

Здійснені тематичні екскурсії по рідному краю, пізнавальні екскурсії до Оникіївського лісгоспу, на Хутір Надія, Злинські каскади

У стаціонарному оздоровчому закладі оздоровчий комплекс «Лісова пісня» планується оздоровити 50 категорійних дітей, заплановано використати 99, 9 тис. грн.

Планується оздоровити: дітей-сиріт-14,   дітей-чорнобильців - 6, дітей-інвалідів - 5, позбавлених батьківського піклування - 10, з багатодітних, малозабезпечених сімей - 10, обдарованих і талановитих, переможців Всеукраїнських,  обласних чемпіонатів з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?».

У рамках проекту «ДІТи Кіровоградщини - 2013» керівниками Клубу інтелектуальних ігор районного будинку дитячої та юнацької творчості влітку 2013 року організовується табірна зміна на 21 день - дитячий Інтелектуальний табір на березі Чорного моря «Зорька» (планується оздоровити 20 обдарованих дітей).