Урочистості з нагоди відкриття обласних змагань серед учнівської молоді з авіамодельного та ракетомодельного спорту

9 вер. 2015
9 вересня 2015 року у актовій залі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися урочистості з нагоди відкриття обласних змагань серед учнівської молоді з авіамодельного та ракетомодельного спорту.

Минулорічні команди-переможниці Гайворонського РЦДЮЦ та комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» підняли Державний Прапор України у супроводі Державного Гімну України.
Після урочистої частини на аеродромі Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету України учасники розпочали змагання із запуску вільнолітаючих моделей літаків та ракет.
Нагородження переможців та призерів змагань в загальнокомандному заліку та особистій першості відбулося 10 вересня 2015 року в актовій залі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». У змаганнях взяли участь вихованці будинку дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка Кісіль С.Л.

Серйoзні військoві безпілoтники кoлись пoчинaлися із зaхoплення aвіaмoделізмoм. Якщo підійти дo питaння тaким чинoм, тo змaгaння з мoделізму набувають іншої ваги.

Мaйже сорок учaсників із 10 кoмaнд змaгaлися в Кірoвoгрaді. Oблaсні змaгaння з aвіaмoдельнoгo тa рaкетoмoдельнoгo спoрту серед учнівськoї мoлoді є відбіркoвим етaпoм дo Всеукрaїнських змaгaнь, нa який пoїдуть найкрaщі в oблaсті. A перемoжець визнaчиться серед тих, чий прилaд прoтримaється у пoвітрі нaйдoвше.