День знать

1 вер. 2015
1 вересня 2015 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока взяв участь в урочистостях з нагоди Дня знань – Першого дзвінка в Маловиксівській ЗШ №3 І-ІІІ ступенів.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом Павло Сорока зазначив, що 1 вересня - свято для всієї України, адже сьогодні навчальні заклади приймають в свої стіни учнів, яким вже завтра потрібно будувати нову європейську країну, що за багаторічну історію, вперше відчула, що є дійсно Єдиною, Соборною, Незалежною державою. Мріючи про нову Україну, я переконаний, що своїми досягненнями, і першокласники і учні випускних класів, обов’язково примножать здобутки нашого краю, а молоде покоління українців, становитиме основу нашої держави, яка побудує по-справжньому єдину і міцну європейську країну.

Голова районної державної адміністрації Павло Сорока також вручив для школи сертифікат, яким підтверджується фінансування капітального ремонту даху приміщення школи.

Під час урочистостей і старшокласники і першокласники вітали присутніх теплими словами, піснями, танцям та словами вдячності. Гучний дзвін першого дзвоника розпочав новий навчальний рік в школі.

Вже традиційно всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв України та поклали квіти пам’яті до меморіальної дошки та пам’ятного знака Героям небесної сотні.