Районний фізико – математичний марафон

3 черв. 2015
03 червня 2015 року на базі Маловисківської ЗШ№4 І-ІІІ ступенів відбувся четвертий районний фізико – математичний марафон. У марафоні взяли участь команди з 14 загальноосвітніх навчальних закладів.

У марафоні взяли участь команди з 14 загальноосвітніх навчальних закладів, а саме:Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст., Маловисківської гімназії, Паліївської ЗШ І-ІІІ ст.., Мануйлівського НВК, Лозуватської ЗШ І-ІІ ст., Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст., Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст., Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст., Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст., Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст., Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст..

Мета проведення конкурсу: виявляти та заохочувати учнів які мають математичні здібності, поглиблювати їх інтерес до вивчення природничих дисциплін, стимулювати школярів до самостійного здобуття знань та вміння їх застосовувати на практиці.

Перед початком марафону учасники привітали В.О.Руденко (І місце) та І.Ю. Бондар (ІІ місце) переможців обласного конкурсу – огляду «Проектування ІТ – контенту сучасного уроку та учнів-переможців обласної олімпіади з математики та ІІ (обласного) етапу конкурсу- захисту науково –дослідницьких робіт:

Татар С.- І місце у конкурсі –захисті науково –дослідницьких робіт учнів - членів МАН, ІІІ місце у обласній олімпіаді з математики;

Шмалько Б. –ІІ місце у обласній олімпіаді з математики;

Пономаренко В. – ІІІ місце у конкурсі –захисті науково –дослідницьких робіт учнів - членів МАН (секція «Математика»);

Заєць А., найменший учасник конкурсу – захисту науково –дослідницьких робіт учнів - членів МАН (секція «Математика»);

Васільєв О.- ІІ місце у обласній олімпіаді з математики;

Крутофал О. – ІІІ місце у конкурсі – захисті науково –дослідницьких робіт учнів - членів МАН (секція «Фізика»).

Переможцями конкурсу стали:

І місце-команда «Патріот»Оникіївської ЗШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце –команда «Вектор» Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце –команда «Факторіал» Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів.

У конкурсі на кращу математичну газету переможцями стали:

І місце - команда «Унікуми» Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – команда «Патріот»Оникіївської ЗШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце –команда «Вектор» Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

У рейтингу на кращого гравця фізико–математичного марафону визнані:

Татар С., учениця Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст.., Заєць А., учень Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.. та Чухнов І., учень Маловисківської ЗШ№3 І-ІІІ ст..

Найкращі станції фізико – математичного марафону:

І місце- «Космічна»-чергові Сойченко Андрій, Шевченко Ярослав;

ІІ місце –«Водограй»- чергові Полосюк Наталя, Глущенко Тетяна;

ІІІ місце – «Шпигун» - чергові Будулатій Владислав, Шкляров Владислав.

Після вручення нагород, капітану команди «Факторіал» Маловисківської ЗШ№3 І-ІІІ ст.. вручили символ районного фізико-математичного марафону – сову. П’ятий фізико – математичний марафон відбудеться у березні 2016 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів.