Нарада-семінар «Літнє оздоровлення школярів»

26 трав. 2015
26 травня 2015 року в райметодкабінеті відділу освіти відбулася нарада-семінар керівників пришкільних таборів відпочинку. Завданням наради-семінару було підвищення фахового рівня керівників пришкільних таборів відпочинку з питання організації роботи пришкільних таборів відпочинку.

26 травня 2015 року в райметодкабінеті відділу освіти відбулася нарада-семінар керівників пришкільних таборів відпочинку на тему: «Літнє оздоровлення школярів».

В ході семінару було розглянуто такі питання:

1.      Нормативно – методичне забезпечення роботи пришкільних таборів відпочинку (Мельчуцький В.Г., методист РМК).

2.     Охорона праці та безпека життєдіяльності під час оздоровлення (Скрипник В.В., фахівець з охорони праці).

3.     Забезпечення санітарного стану оздоровчих таборів (Мельник Н.А., фельдшер СЕС).

4.     Літнє оздоровлення школярів: тематичні табори (Бабаєва Н.В., керівник гуртка РБДЮТ).

5.     Робота профільних таборів (Рибак В.С., методист РМК).

6.     Виховний потенціал дозвіллєвої діяльності під час організації літнього відпочинку та оздоровлення школярів (Подручна С.М., методист РМК).

7.     Організація змістовного дозвілля в пришкільних таборах з денним перебуванням (Шведенко Л.О., методист РМК).