Здорова нація – запорука благополуччя держави

20 бер. 2015
Засідання школи педагогічної майстерності з фізичної культури на тему «Здорова нація – запорука благополуччя держави» відбулося 19 березня 2015 року в Маловисківському ДНЗ «Чебурашка».

В ході засідання учасники ШПМ мали змогу переглянути розвагу в середній групі «Веселі козачата» (вих. Зіненко В.М.) та поспілкуватися на тему виховання здорової особистості.

Керівник ШПМ з фізкультури Коркач Т.В. в своєму виступі наголосила на дотриманні  українських національних традицій фізичного виховання та охарактеризувала їх вплив на дошкільників.
Методист РМК Шведенко Л.О.  надала учасникам ШПМ методичні рекомендації, де звернула особливу увагу на головні завдання, які повинен ставити перед собою вихователь під час організації роботи щодо розвитку у дітей рухової функції в загальній системі корекційно-розвиваючих заходів, на форми роботи з дітьми під час спеціально організованої діяльності, спільної діяльності з дітьми, самостійної діяльності дошкільників, інтеграції з іншими освітніми галузями, при взаємодії з сім’єю по оптимізації фізкультурно-оздоровчої роботи, при взаємодії із спеціалістами і т.п. Окрему увагу було звернено на важливість та необхідність запровадження здоров’язберігаючих технологій. А також Людмила Олександрівна запропонувала  вихователям створити в закладах відповідні картотеки ранкових гімнастик та фізкультурно-оздоровчої діяльності дітей у відповідності з лексичними темами.