Засідання колегії відділу освіти

3 бер. 2015
3 березня 2015 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти Маловиськівської райдержадміністрації за участю керівників загальноосвітніх та позашкільних закладів району.

Розглянули питання:

-         Про забезпечення роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти;

-         Про стан виконання заходів районної програми інформаційні та комунікаційні технології в освіті;

-         Про стан цивільного захисту в закладах освіти району;

-          Про виконання Закону України « Про звернення громадян».

В роботі колегії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Жанталай С.А. та голова районної ради Сосновська  С.М.

На нараді з керівниками закладів начальник відділу освіти Шпак А.В. доповіла про проблемні питання в організації навчально -  виховного процесу в закладах освіти району, а саме: підвіз дітей до шкіл, охоплення харчуванням учнів 1-4 класів та дітей, що мають пільги передбачені  чинним законодавством, проведення канікул. Прийняті відповідні рішення.  Канікули з школах району розпочнуться з 23 березня.