Семінар –практикум педагогів – організаторів та керівників гуртків позашкільних закладів

27 лют. 2015
27 лютого 2015 року на базі Маловисківського РМК відбувся семінар –практикум педагогів – організаторів та керівників гуртків позашкільних закладів з проблеми: «Педагогічні умови формування ціннісних орієнтацій школярів у виховному середовищі району». У семінарі взяли участь педагоги – організатори із 22 загальноосвітніх навчальних закладів району, керівники гуртків Маловисківського РБДЮТ та Смолінського НВО.

До програми семінару включено теоретичні питання та практичні заняття. На семінарі обговорювались такі питання: «Сучасні підходи до формування громадянсько – патріотичних цінностей особистості» та «Веб – сайт як освітньо – інформаційний ресурс формування ціннісних орієнтацій школярів» (Подручна С.М., методист РМК), «Співпраця загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у розвитку в учнів творчої компетентності» (Кравченко С.В., директор Маловисківського РБДЮТ), «Формування ціннісних орієнтацій учнів в умовах Євроклубів» (Ковальова Л.В., заступник директора з позашкільної освіти Смолінського НВО).
   З метою застосування методів і форм колективної співпраці в ситуації, яка виходить за рамки повсякденності, згуртування педагогічного колективу для вирішення спільних завдань, впровадження нових методів роботи в освітньому просторі, впровадження ідей толерантності та взаємодії в спільній роботі, керівник гуртка «Медіа культура» Ю. Бурла провела з учасниками семінару у мікрогрупах моделюючу гру «Робінзони поневолі».

Учасники семінару мали можливість взяти участь у майстер – класі по виготовленню матеріалів для нагородження переможців учнівських конкурсів, який підготував керівник гуртка «Дизайн» Дорофеєв І.С.

Бурла Ю.В., керівник гуртка «Медіа культура» (Смолінське НВО), продемонструвала колегам специфіку організації випуску шкільного журналу «Велика перерва».

Заключним етапом семінару стало вільне обговорення проблеми семінару.