Районний фізико-математичний марафон

29 бер. 2013
29 березня 2013 року на базі Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся другий районний фізико-математичний марафон. Мета проведення конкурсу: виявляти та заохочувати учнів, які мають математичні здібності; поглиблювати їх інтерес до вивчення природничих дисциплін; стимулювати школярів до самостійного здобуття знань та вміння їх застосовувати на практиці.

Якщо ви хочете, щоб ваш вихованець навчився думати,

приведіть його на стежину,

де він стане гордим відкривачем причин,

наслідків, зв'язків між явищами.

В. О. Сухомлинський

Сонячного березневого ранку гостей радо зустрічали вчителі та учні школи. Перед початком конкурсу гостей вітали: директор школи Панов О.І., голова методичного об’єднання вчителів математики та фізики Петренко Н.Г., учні  7 класу: Биканов А., Русол І. ,Ткачук Д., Жердій Ж., Доматашенко Л., Мотильова І., Дейнега А., Оньша Б., Хацько І. Жердій Р., Мокряк А. Луньова А., ( класний керівник, вчитель математики Короп О.О.).

Методист РМК С.Подручна ознайомила присутніх з творчими успіхами вчителів математики та учнів району та привітала переможців обласного методичного огляду-конкурсу "Проектування ІТ - контенту сучасного уроку": Руденко В.О., вчителя математики Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Заслуженого вчителя України в номінації «Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу організації та забезпечення самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці» ( І місце),

Петренко Н.Г., вчителя математики Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце у цій же номінації),

Бондар І.Ю., вчителя математики Маловисківської гімназії, у номінації «Розробка ІТ-контенту уроку з використанням програмного засобу Notebook для організації інтерактивної взаємодії на занятті» (ІІ місце).

А також вручила пам’ятні подарунки учням, які досягли найкращих результатів у конкурсах обласного рівня:

Туртуріці Віктору, учневі 11 класу Оникіївської ЗШ І-ІІІ ступенів, переможцеві ІІ  етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2012/2013 навчальному році (відділення математики (І місце), учаснику обласної олімпіади з фізики (ІІІ місце),

Самойленко Дарині, учениці 11 класу Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів, переможцю ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2012/2013 навчальному році (відділення математики) (ІІ  місце),

Мироненку Володимиру, учневі 11 класу Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів,  переможцеві ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2012/2013 навчальному році (відділення фізики та астрономії)  (ІІІ місце).
У марафоні взяли участь команди з 18 загальноосвітніх шкіл району:

Мар’янівської, Злинської ЗШ №1, Злинської ЗШ №2, Мануйлівського НВК, Маловисківської ЗШ №3, Маловисківської гімназії, Маловисківської ЗШ №4, Олександрівської, Оникіївської, Паліївської, Плетеноташлицької,

Смолінської ЗШ №1, Хмелівської, Якимівської, Кіровської, Копанської ЗШ І-ІІІ ступенів, Хмелівської І-ІІ ступенів та Смолінського НВО.

Найбільше балів отримали  команди Мар’янівської, Злинської ЗШ №1, Маловисківської ЗШ №3, Хмелівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ступенів.

Найкращою визнана газета команди Копанської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Найкращими визнані станції :

«Ігрова» - чергові Ярмоленко А., Виноградов А.

«Вимірювальна» - чергові Ласінський О., Миненко В.

«Ребусна» - чергові Матвієнко А., Нікітенко Є.

Проте варто відзначити всіх ведучих зупинок математичного марафону за відмінну підготовку, відповідальність та вміння спілкуватися. На станціях чергували:

1.  «Кравецька»- Дейнека А., Оньша Б.

2.   «Шифрувальна»-Хацько І., Жердій Р.

3. «Наполеглива» - Мокряк А., Луньова А.

4 «Логічна» -Волошиновська А., Вербовицька В.

5 «Магічна» -Фисенко О., Задорожна Т.

6. «Цифрова» -Сокур Н., Салов В.

7. «Садова» - Левданська А., Ракул О.

8. «Доміно» - Самарін О., Максимова Є.

9. «Фокусна»-Луценко В., Русол Є.

10. « Спритна» - Кошовенко К., Квак А.

11. «Топологічна» -Биканов Є., Мамалига Д.

12. «Танграм» -Козис В., Мокряк Н.

13. «Ймовірна» - Матвієнко К.

14. « Шахова» - Гладирь Ю., Тимофієва І.

15. «Майстерна» - Кривенко О., Кудря Р.

Індивідуальна першість:

Несін Катерина Якимівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Хоменко Віталій Паліївська ЗШ І-ІІІ ступенів, Ковальова Лілія Злинська ЗШ №2 І-ІІІ ступенів, Матвєєва Мар’янівська ЗШ І-ІІ ступенів, Гудаченко Оникіївська ЗШ І-ІІІ ступенів, Дудник Валерій Маловисківська ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, Плахута Віталій Маловисківська гімназія, Кур’ян Плетеноташлицька ЗШ І-ІІІ ступенів, Бідненко Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Тасенко Кіровська ЗШ І-ІІІ ступенів, Данелюк  Маловисківська ЗШ №4 І-ІІІ ступенів, Калашніков Злинська ЗШ №1 І-ІІІ ступенів, Кошурко Мануйлівський НВК, Колісник Копанська ЗШ І-ІІІ ступенів, Шаповалов Хмелівська ЗШ І-ІІ ступенів, Міронов Максим Смолінське НВО.

Витримки з газет:

«Дякуємо організаторам, черговим на станціях за чудовий день» (Якимівська ЗШ «Плюсики»), «Провели незабутньо час» (Плетеноташлицька ЗШ «Юні максималісти»), «Нам цікаво було по станціях ходити, і тепер ми знаємо, що треба з математикою дружити» (Олександрівська ЗШ «Чомучка»),

«От і скінчився марафон –

Всі пройдено етапи.

Сподобалося нам усім

У ньому участь брати.

Нема програвших серед нас,

Готуймось знов до бою,

Щоб вищий показати клас

У новому двобою»,

«Дякуємо дирекції, педагогічному та учнівському колективам за належну організацію конкурсу, теплий прийом та смачний обід».

Наступний районний фізико-математичний марафон буде проведено у 2014 році на базі Оникіївської ЗШ І-ІІІ ступенів під час весняних канікул.

Проведений конкурс дасть можливість учням ще раз перевірити свої вміння, застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху.