результати районної олімпіади з історії

19 лист. 2012
олімпіада з історії

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15 серпня 2012 року № 916"Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2012/2013 навчальному році", наказу управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації № 424 від 22.10. 2012р. та наказу відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації № 223 від 29.10. 2012 року «Про організацію та проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012/2013 н. р.» 2 листопада 2012р. розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Вітаємо з перемогою учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії !

Андрєєва Андрія – учня 8 кл. Маловисківської гімназії (Онипсенко В.М.) – диплом І ст.

Луценко Валерію – ученицю 8 кл. Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст. (Балануца Л.Л.) – диплом ІІ ст.

Дашнікова Дениса – учня 8 кл. Мар`янівської ЗШ І-ІІІ ст.(Шумко С.М.) – диплом ІІІ ст.

Дробаху Віталія – учня 9 кл. Маловисківської гімназії (Онипсенко В.М.) – диплом І ст.

Мялову Ольгу – ученицю 9 кл. Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.(Карачінський А.А.) – диплом ІІ ст.

Кудрю Марію – ученицю 9 кл. Мануйлівського НВК (Постолюк П.І.) – диплом ІІІ ст.

Кравченка Артема – учня 10 кл. Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.(Бакалінська О.В.) – диплом І ст.

Корнієнка Олександра – учня 10 кл. Маловисківської гімназії (Мазур О.М.) – диплом ІІ ст.

Кадубця Дмитра – учня 10 кл. Маловисківської гімназії (Мазур О.М.) – диплом ІІІ ст.

Туртуріку Віктора – учня 11 кл. Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст. (Комісарова Л.М.) – диплом І ст.

Іванова Миколу – учня 11 кл. Кіровської ЗШ І-ІІІ ст. (Сушко Є.О.) – диплом ІІ ст.

Поколенка Євгенія – учня 11 кл. Маловисківської гімназії (Мазур О.М.) – диплом ІІІ ст.